SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714432

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
@Bover0 synthol można wykryć chociażby przy biopsji mięśnia. Na tomografii też by wyszło i na wiele innych sposobów, ale najpewniejszy jest jednak wrzucić fotkę na sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
ciezko wyczuc czy cos brał , jak ogl ost filmik jego tutaj z trenu łap nieamowite wrazenie zrobiły na mnie jego bary - szczególnie tylnie aktony , pewnie nie brał ale jakby mi ktos powiedział załoz sie ze brał czy nie brał a jak przegrasz to nic nie stracisz to postawiłbym swoja fure ze w jego miesniach jest synthol

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
syntolJAY dobrze mówi, popieram w 100%.

Nie chodzi o to żeby teraz wszystkich oskarżać o walenie oleju bo to nie o to chodzi ale o to żeby nie być ignorantem gdy coś ewidentnie jest na rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Ignorować się tego na pewno nie powinno, ale Jay ma takie łapy już od paru lat tak naprawdę to kij go wie, ręce zawsze miał dziwne w porównaniu z resztą sylwetki. Jeśli coś kombinuje to w małych ilościach bo wie że ma za dużo do stracenia jakby stracił swój wizerunek, gdyż na nim zarabia na życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
kilka stron pieprzycie o tym samym, nie ma to sensu zwlaszcza ze to tylko przypuszczzenia i wrozenie z fusow, i tak sie nie dowiecie:)
Pewne jest to ze JAY ma mega gena, bo na treningach jak nie ma kamery to JAY nie lubi sie przemeczac za bardzo ...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 630
Przeczytalem te wszystkie strony jedni są wstanie zabić za to ze ktos pisze ze jay bije cos na podobe syntholu.Masakra ludzie boicie sie powiedziec zlego slowa na temat swojego ulubionego zawodnika japierdziele .


Ta łapa jest na prawde nie na turalna spojrzcie na nią jeszcze raz.
Dobra gdyby to była tylko jedna fota i ujecie to bym nic nie mowil.
Ale ostatnio dopiero kazdy zaczoł to zauwazac i z filmiku na filmik dziwne lapy Jaya sie zmieniają. Taki bf a lapa wyglada jak z 20% bf, cos tu nie gra.

Aha wisi mi to ze mnie tu polowa zjedzie taka prawda tylko.

najwiekszy na forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771


http://clips.team-andro.com/watch/7cb31f2209ab8cc8f47a/jay-cutler-7-weeks-out-of-2011-mr.-olympia-part-2

Naprawde zal czytac to co niektorzy wypisuja ostatnio, i nie ma sensu reagowac. Ale jednak niektorym sie dziwie...
Proponuje uwaznie obejrzec ten filmikm i nie pisac juz glupot na temat syntholu...

Zmieniony przez - Possible w dniu 2011-08-10 21:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Mnie ten filmik nie przekonał. Jay wali cardio 2 x dziennie i po treningu na lewym bicepsie nie widze żadnej żyły, gładziutki biceps. Na prawym jakieś są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771


Nie mam zamiaru nikogo przekonywac, widze ze pewne osoby pomimo wszystko widza to co chca widziec...
Ale...suchinho06, specjalnie dla Ciebie- lewy biceps Cutlera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8594
Jay mial naderwany prawy biceps i jest normalnie mniejszy - iwdac na innych fotach z poprzednich lat - dlatego ten lewy wydaje sie byc napuchniety w porownaniu do prawego...

Last night I cut the light off in the bedroom, hit the switch, was in the bed before the room was dark. I'ma show you how great I am!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium