SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jay Cutler - Big T

temat działu:

Jay Cutler

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9870

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391




Opis

- Wspomaga budowę mięśni i rozwój siły
- Pobudza produkcję testosteronu
- Pomaga zminimalizować estrogen
- Wzrost libido

Big T jest "całkowicie naturalnym" boosterem testosteronu, który jest oparty na badaniach. Zaprojektowany do działania pomagając modulować poziom testosteronu i zminimalizować estrogen. Big T wraz z odpowiednim programem ćwiczeń i diety, ma na celu wspomóc naturalny poziom testosteronu i zdrowie seksualne.



Zalecane dawkowanie

Zażywać 1 miarkę dziennie wymieszaną z 180ml wody lub soku.



Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Big T
Porcja 3,5g
Ilość porcji w opakowaniu 28
Opakowanie 98g
Zawartość jednej porcji zaw:
Cynk (jako asparaginian cynku) 15 mg
Big T Matrix (Proprietary blend) : 1670 mg
Kwas L-asparaginowy
Kurkuma (Curcuma longa) (korzeń i kłącze) (kurkumina)
Yerba Mate (Ilex paraguariensis) (liść)
Pokrzywa (Urtica dioica) (korzeń) (3,4-Divanillyltetrahydrofuran)
Imbir (Zingiber officinale) (korzeń) (6-Gingerol)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 494
Może ktoś testował? Jestem ciekaw opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Pewnie kolejna lipa jak od Ronniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
pewnie tak, ale nie ma na celu ten dzial zgadywania.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Palikot mógłby coś w końcu wypuścić :)ok koncze spam i czekamy na opinie NOWEGO PRODUKTU J.C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1256
właśnie zapodałem pierwszą porcję tego sprzęcicha :p ,jestem świeżo po cyklonie lecę na klomidzie ,prowironie .Wcześniej poszło hcg-tak jak trzeba,zobaczymy czy coś z tego będzie ,narazie mogę napisać ,że nigdy wcześniej nie miałem równie małej odżywy w rękach,ale może będzie klepała zobaczymy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 494
Mówisz że taka mała puszeczka? :) Będę czekał na Twoją opinię końcową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1256
no człowieku 98gram piachu w środku:p -także naprawdę mała...spoko napiszę jak to weszło lecę 2 tydzień klomid i proviron 1kg spadło jak narazie ,więc nie ma tragedii jak utrzyma się,to co jest teraz to będę zadowolony ,już nawet nie tak ta waga ,ale siła żeby została bo poszło mi konkretnie-zobaczymy jak będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1256
dodam tylko jeszcze,że robi mi się gorąco po zapodaniu tego sprzętu tzn taka jakby lekka gorączka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znajomy który sprowadził to na sklep - opchnął już 20 opakowań, z jego opowiadań - libido ostro up, nabuzowany chodził dość długi czas po zapodaniu, pompa delikatna i siła na +, ale gównie sidy to fajfus up, i to wspomniane nabuzowanie, ja będę miał za parę dni to wytestuję.

Mówił też coś o odbloku że tak mocne, ale do tego podchodzę z dystansem bo albo bujda albo do big testa cos dosypane

Zmieniony przez - Swiruuus w dniu 2013-11-24 22:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Odblok po ziółkach, w których nawet nie ma najmocniejszych libidowych herbów tj. eurycoma longifolia, longjack i johimbina(zakazane na terenie ue). Niezłą ściemę probówał ci wciśnąć. Patrząc na skład - strata kasy.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Jay Cutler - Amino Pump

WHEY premium