Czterokrotny zwycięzca zawodów Mr. Olympia - Jay Cutler jest jednym z najbardziej utytułowanych kulturystów na świecie. Po przejściu na sportową emeryturę nie pozostał bierny i postanowił iść za ciosem. Wykorzystał swoją popularność, by rozwinąć własny biznes i kilka projektów. Jay ma własną markę suplementów, linię odzieżową odzieżą i kilka nieruchomości. Swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy i smykałce do interesów. Dawniej był popularny w czasopismach branżowych, a wraz z rozwojem nowych technologii, przeniósł się do mediów społecznościowych. To tam głównie rozpromował swoje produkty.

 

Cutler jest bardzo otwarty na temat swojego życia osobistego. Często zaprasza gości z branży kulturystycznej do swojego domu, a wycieczki te  dokumentuje na kanale YouTube. Jay może się pochwalić biurem, które jest właściwie jego prywatnym muzeum poświęconym karierze w kulturystyce.

Jak się okazało, Cutler chce zainwestować i kupić ogromną działkę nieopodal domu. W jednym ze swoich najnowszych filmów na Youtube  ujawnia, że ​​planuje wybudować tam swoją nową posiadłość. Będzie ona znacznie większa od tej, niż obecnie. Przy tak dużej powierzchni ponad 8000 metrów kwadratowych, Cutler planuje nie tylko zbudować piękny dom, ale też kort tenisowy, basen, i oczywiście profesjonalną siłownię. Z pewnością będzie to ogromna inwestycja, która pochłonie niemałą sumę pieniędzy, ale do tej pory Jay podejmował dobre decyzje biznesowe, więc z pewnością wszystko dokładnie już zaplanował. 

https://youtu.be/7YmOw5hMR5I

Większość fanów kulturystyki od zawsze marzyła, by naśladować sukces Arnolda Schwarzeneggera. Jay Cutler może nie jest gwiazdą filmową ani politykiem, ale jego nastawienie do prowadzenia biznesu przyniosło mu równie dobre wyniki. Wygląda na to, że staje się powoli nową twarzą sukcesu.

Komentarze (1)
ziomus123

szkoda tylko Ronniego :(

1