SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
dla mnie to te zdjęcia wyglądają normalnie. A w ogóle o jaką kaszkę tu chodzi???

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Moim zdaniem ciężko jednoznacznie zdefiniować to co mam. Zdjęcia nie oddają stanu faktycznego bo na live wyglada to o wiele gorzej.
Mam nadzieje że po tych 40 mg/dobę bedzie lepiej.
Dziś pierwszy dzień na tych 40 mg
Czuje sie prawie tak samo jak na 20 mg tylko boli mnie głowa troche z tyłu ( potylica)

EDIT:
Jeszcze pytanko-czy moge smarować czymś jeszcze skóre??
Mam tu na myśli: Diferin, Iwostin Puriitin
Ewentualnie co polecicie

Zmieniony przez - detonator w dniu 2008-07-12 23:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
detonator
zachowujesz sie jak jakis lalus
chyba nie wiesz jakie wiara ma problemy ze skora a placzesz z powodu pojedynczych wypryskow
pomysl troche i zachowuj sie jak na faceta przystalo

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Naprawde zdjęcia nie oddają tego co mam na twarzy w 100%
Nie jestem lalusiem który chce mieć idealny wygląd, poprostu chce sie tego pozbyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
Przez ty nic nie masz, jak twoim zdaniem jest gorzej niz przed izo to nie wiem kto ci przepisal ten lek. Ludzie naprawde maja hardcor na mordach i nieraz jedna kuracja to malo. Jakbys przegladal dokladnie to forum to bys sie tu tyle nie pocil. MoonBlade wstawial swego czasu foty i to bylo widac ze chlopak mial lipe na mordzie. Sorki ale naprawde nie widze u ciebie zadnego problemu wiec nie potrzebny ten spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Siedze już na tym forum ładnych kilka lat i napewno nie spamuje.
Temat izo na sfd czytałem dużo wcześniej niż rozpocząłem kuracje.
Napewno dużą role odgrywa też tu psychika która niejako przez ten trądzik została przeciążona, szczególnie wiek 17-20 lat kiedy sytuacja na twarzy była najgorsza i może to powoduje takie widzenie siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
detonator bana powinienes zarobic

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heja, sporo czasu nie dawalem znaku zycia, ale sledzilem temat i teraz postanowilem podzielic sie dalszymi spostrzezeniami na temat mojej kuracji..

obecnie jestem na w 3 miesiacu i 3 tygodniu, mam teraz do zrobienia badania kontrolne, i wizyte po recepty 23 lipca.

dawka: 40mg dziennie (biore to na raz na wieczor)
waga: 68kg (przytylem od rozpoczecia kuracji 4kg)
stan psychiczny:
calkiem ok, znajomi mowia, ze mam zmiany nastroju, jestem troche agresywny, jak wczesniej mega poprawa w sprawach dotyczacych wyobrazni, dobre sny mam, dzis mialem swiadomy sen :)

stan fizyczny:
z koncem czerwca skonczylem treningi wspinaczkowe na 2 miesiace, ale ciagle cwicze standardowymi cwiczeniami, jazda na rowerze, codziennym rozciaganiem i jest bardzo dobrze, brak jakichkolwiek bolow sciegien/miesni itp.

stan skory:
wypryski znikaja, byl wysyp, ktory teraz sie goi, na policzkach ciagle czuje jednak, ze pod skora cos siedzi i pewnie jeszcze wyjdzie sobie na zewnatrz, co chwile ciagle jakis ropny wyskoczy, ale ogolem stan juz poprawil sie znaczaco i jestem optymista.

niepokoi mnie jednak to, ze w sumie mialem juz czysta twarz, a teraz moga zostac mi slady po tym wysypie, bo zostalo troche nierownosci i 'kraterow' :d

brak problemow ze sloncem, czasem zapominam o flitrze i jade sobie na rower, wracam opalony na rekach, twarz mega blada, troche bialych kropek mam na jednej rece, ale sie nie przejmuje tym w sumie.

podsumowujac , zastanawiam sie nad zwiekszeniem dawki na miesiac (sierpien) do 60mg zeby wszystko do konca wyskoczylo, a potem znow zmniejszyc od wrzesnia znow na 40mg, bo obecna dawka powoduje u mnie w sumie chyba tylko suchosc skory, ust i troche na psychice :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
lol ,przecież ty sie do leczenia izo nie nadajesz ,jedyne co zaobserowalem to zaczerwnienie twarzy po starych syfach ,jeżeli uparcie twierdzić że jest inaczej to zdjecia rób w innym swietle ,czasami to od tego zależy aha bardziej niż izo powinieneś brać loxon z fitoprostem ,bo widze u ciebie 2 faze lysienia androgenowego stary ,slabe wlosy z przodu coraz slabsze i powiekszajace sie zakola
Niedługo syfy będą twoim najmniejszym problemem

Zmieniony przez - bugmenot w dniu 2008-07-13 15:22:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
a skoro masz lekarza który przepisał ci izo,bo uwierz ze ludzie z mega koszmarem na ryju nieraz nie mogą dostać tego leku bo dermatolodzy wypisują ten lek z wielką rezerwą ,to stary zamiast fitoprostu od orazu poprośc o zapas finasterydu na twoje włosy.To jest znacznie lepsze :] , chyba ze masz w dupie to czy za 6,7 latek będziesz miał wieniec laurowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium