SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 314
Po goleniu zawsze tak jest. Mi wogole syfow nie widac jak sie rano obudze a na noc niczym nie smarowalem. Skora schodzi platami ale syfow nie ma xD
Tylko nie smaruj facjaty jakimis kremami tanimi z nivea itp. ktore natluszczaja! Bo to odwraca dzialanie izo i tylko syfy z tego sa nowe na mordzie :)
Wesołych Świat ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
no dzisiaj rano jakims DAVE czy tam NIVEA wlasnie smarowalem choc strasznie suchej nie mialem ale pytalem lekarki czy moge takim a ona ze tak a jest specjalistka ;-/ to czym wy smarujecie twarz jak jest sucha? zreszta nie powinno dzialania odwracac bo izotek czy te inne leki z tej grupy maja za zadanie wysuszac jakby organizm od srodka a stamtad powstaja syfy tak mi sie zdaju ;) ogolnie dizsiaj 5 dzień biore troszke suchsze usta ale nie za baradzo a twarz nawet ok jeszcze ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Siedzę trochę w temacie i mogę powiedzieć że słyszałem wiele wypowiedzi lekarzy że smarowanie kremem w czasie kuracji nie odwróci wcale działania izoteku a jak skóra jest bardzo wysuszona to jest to wręcz niezbędne. Osobiście stosuje Nivea Soft
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 314
Niby tak ale jak posmarujemy sie tlustym kremem to geba sie swieci jak po promieniowaniu ;p
Ja stosuje "Acne Expert" z dermedic'u. Jest to dosyc niedrogi krem do skory tradzikowej ze sklonnoscia do przesuszania. Najwazniejsze ze dziala przeciw bakteryjnie, przeciwlojotokowo i naprawde nawilza, wiec polecam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A myslalem ze temat umarł bo nie dostawalem powiadomien! Wow. Sam nie pamietam juz kiedy skonczylem brac izo, kiedy mialem ost kuracje. Wiem ze zrobilem dwie chyba, jedna hardcore druga chyba tylko 20mg. I jak u Was postepy? Wszyscy dalej na izo?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
a jak ja mam delikatny tradzik na twarzy i czesto wyskoczy na plecach cos, nie zdazy sie zagoił i wyskakuje nastepne... do tego wagry utrzymujace sie caly czas na plecach i twarzy to dermatolog bez problemu na prosbe przepisze izo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
no mi caly czas mowili ze dla mnie izo sie nie nadaje bo mozna zaleczyc lekami zewnetrznymi [masciami itp] i tak sie lecze i lecze i kija z tego wiec sam poprosilem o izo ;] dokladnie Tretinex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 314
To samo co atomson. Przez kilka lat smarowalem morde coraz to dziwniejszymi masciami czy zawiesinami, bralem antybiotyki i jak pomagalo to tylko jak sie smarowalem...

Co do Tetrinexu to chyba znalazlem w Katowicach na Ochojcu apteke z tym lekiem za 99zl+pomadka. Ale takie info ktos napisal na necie, dzwonilem to nikt nie odbieral, sprobuje jutro jeszcze. Oby oferta dalej byla aktualna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
dzisiaj pocztek 9 dnia brania, jakis bolów i jakis innych rzeczy nie zaobserwowalem, nawet jakiejs strasznej suchosci nie ma moze minimalna ale nie muse jesce uzywac pomatki itp a biore dawke 40mg dzisiaj sie wazylem to 88 kg jest u mnie, na twarzy taka "kaszka" jak ktos pisał mi sie pojawila czyli takie jakby krostki ktore mialem pod skóra jak to bedzie zaczna mi jakos one wychodzic? wogole jak sie pojawi krostka jakas to co mam zrobic ? nie wyciskac czyli co sama ona przeciez nie wyjdzie chyba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
mi derma dała jakas masc jakby mi cos wyskoczyło i kazala smarowac i nie wyciskac
ze podobno blizny bede miał;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium