SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
no-scar daje efetky...tak...ale po tych 3 miesiącach to moja skóra już sie chyba lekko przyzwyczaiła i nie daje już takich spektakularnych efektów jak na samym początku. Ale ja i tak już sie wku*wiłem i kupuje sobie acne-derm i zaczne smarować na te przebarwienia...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16000
paweek a mozesz ty mi powiedziec jak uzywales tego no scaru, tzn. miejscowo, dokladnie na bliznę, czy na cały policzek, duzo zuzywales tego kremu i czy długo wcierałes ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3601
Witam.
Kto ma odsprzedać albo załatwić IZOTEK bądz odpowiednik? Obecna dawka kończy mi się za dwa tygodnie a do dermatologa najwcześniej mogę iść za miesiąc :( Potrzebuje 2x30 (20mg)... bedzie to ostatni miesiąc kuracji... proszę o kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
idź do rodzinnego po receptę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
ja tego no-scar brałem stosunkowo dużo. wcierałem w oba policzki. efekty były ładne ale sie zatrzymało coś. brałem tyle że już więcej mi sie wetrzeć nie chciało (jakieś 4 minuty wcierania i masowania) taki sposób na noc. rano brałem troche mniej.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na 20mg widze wyskakuja mi znow, powoli ciekae czy to taka normalna reakcja organizmu, usta juz nie sa az tak suche jak na 80 to jest plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
dajcie powalczyc oraganizmowi :) wpomozcie go jakimis witaminkami w normalnej postaci zdrowego jedzenia :) zadnych cukierkow itp zadnych alkocholi i zadchych chemikalnych prodotkow !!! nauczcie organizm zyc bez izo !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jem slodyczy nie pije alko, zdorow sie odzywiam non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11411
ja ostatnio troche popijam, wiekszych efektow ubocznych nie odczuwam, ale raczej pic duzo nie wolno przy izo
p.s ale jak tu nie pic jak same okazje sie przytrafiają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale mi łupiez wyj e bał masarka, przy 20mg nie dowiary, jeszcze 2 tyg i koncze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium