SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi zeszlo totlanie po drugiej kuracji, ale teraz widze ze wraca i ginie wraca i ginie i tak w kolko. Tylko te syfy sa dziwne i goja sie bardzo dlugo, robia sie strupy itp dziwne, twarz sie tylko troszke przetluszcza, czarne pory sa. Ogolnie i tak jestem zadowolony z kuraji (dwoch).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 314
Atomson na taki staz powinienes byc obcykany w tych sprawach ;p Czy wyciskac? Ja wyciskalem zawsze przez 5 lat, blizn wielkich nie mam (cynk i jakas masc i jestem pewien ze nie bedzie sladu). Ja wyciskam dziennie cos bo trudno jakbym mial gdzies wyjsc na kilka-kilkanascie godzin i lazic z bialymi, dojrzalymi syfami na mordzie... Wyciskam to co sie da, nawet jak sa jeszcze "niedojrzale", potem wacik i spiryol, ewentualnie cynk na noc jak chcecie zeby rano bylo (jakby wogole nie bylo xD) i tak sie mecze... Tylko ze wlasnie dzieki izo mam nadzieje ze juz niedlugo :D
Ale wiadomo, jesli ktos ma taki hardcor-pizza na facjacie, jakies wielkie gule czy ropniaki i jak to wygniecie to ****a mac

9 dzien brania to jeszcze nic, mi po 2 tyg zaczela leciec krew z nosa (ale tylko bodaj przez 4 dni, lekki krwotok rano, w sumie to z 1 lufy tylko kilka kropli xD). Tez na poczatku nic nie wysychalo zbytnio ale juz teraz jestem w 4 miesiacu i bez pomadki ani rusz ;)

A ten groszek to raczej wlasnie szykuje sie wysyp, ja tak mialem ale to nie jest regula wiec nie pekaj. Zreszta wysyp nie byl zas taki tragiczny ;p

Aaa i przerzucilem sie na lek Curacne. Za 40mg (tyle ma 1 tabletka) za opakowanie 30 tabsow place 160zl i mam gratis zel do twarzy wiec wychodzi 20mg za 80zl (a izo w tej samej aptece mnie wychodzilo ok. 140). I tu sie w****ilem na babke z apteki bo wyraznie prosilem o najtanszy odpowiednik i mowila ze to jest najtansze... Dopiero jak wyczailem ze w Katosach w aptece po tyle stoi Curacne i jej to powiedzialem to od razu sie znalazlo.
****a jak bym wiedzial od razu to zaoszczedzilbym juz na jeszcze 1 kuracje na Curacne... ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
jak tam pijecie dzisiaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 314
Krakow, 6.5l gorzoly na 8 osob + piona jarania wez mi nie godej ida spac bo zek wrocil dopiero... ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
widze ze straszny burdel sie zrobil w temacie :D

na sfd są 3 ogromne tematy o Izoteku, także jak ktos to wszystko przeczyta to będzie znał wszystkie możliwe efekty uboczne i inne cuda

co do Izoteku / Aknenorminu / Tretinexu / Roaccutane to dla mnie najlepszy jest ten ostatni.
brałem Roa, Akne i Izo i w takim porządku bym je ustawił pod względem skuteczności.
Izo jakos szczególnie nie wpływa na psychike, więc zmiana charakteru z pewnością nie była spowodowana lekiem.
wypowiadam się na tym forum już jakies 4 lata, jestem 3 lata po kuracji i jakoś żyję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
Witajcie, Izotek biorę od 20 grudnia dawke 60 mg przy 80 kg wagi... wszystko jest spoko standardowe skutki uboczne suche usta strupy w nosie łuszczenie sie naskórka... nic pozatym, chodze na siłownie 5x w tygodniu po około 1,5 do 2h i wszystko jest jak trzeba nic nie bili nic nie strzela... Mam takie pytanie do osób doświadczonych którzy uczestniczyli w czymś takim....

Od Lutego mam w planie zrobic cykl
1-10 deca 200mg/tydzien
1-12 test cyp lub enen 200mg/tydzien
Odblok HCG+Clomid

I Panowie czy ktos podczas kuracji stosował np testosteron dece czy inne podobne środki? Czy izotek poradzi sobie z tym wszystkim i nie dostane wysypu po tym cyklu jak i na cyklu ?? Prosze o jakes cenne rady porzielenie sie doswiadczeniem ponewaz to bardzo wazna dla mnie sprawa oczywiscie za pomoc z gory dziękuje i SOGI beda napewno. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 314
Oj długo też myślałem na ten sam temat co Ty. w końcu odpusciłem saa ;) był juz na forum podobny temat, izo bedzie walczył z wysypem, nie wysypie Cie tak jak by to miało miejsce gdybys izo nie brał ale może pogorszenie skóry nastąpić. Zreszta koksy to jest dziwna sprawa, znam gości których cykl na teściu wyleczył z trądziku! Są gładcy jak dupa niemowlaka xD Jednak niektórym zrobił sie taki wysyp ze mają pizze na mordzie i ni chu chu nie schodzi :D Ja cos czuje, że miałbym tą 2 opcje, ponieważ przy większej dawce białka moja cera sie pogarsza, a gdybym miał robic cykl tesciem na mase to białko też by było obezne a co sie dzieje z białkiem przy braniu tego to chyba wiesz ;p

Zresztą... organizm walczy z izo który jak chyba wiesz nie jest złotym środkiem na zdrowie wewnetrzne a jak dorzucisz do tego jeszcze sterydy to będzie miał przesrane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
domel_19 moze ze wzgledu na to keidy je brales? masz takie zdanie o ich skutecnosci i oddziaływaniu...
zreszta JEST TO TEN SAM LEK pod inna nazwe więc przejdz sie do lekarza i zapytaj sie czy moze byc cos skuteczniejsze jesli to to samo haha

BodGay ja od 21 grudnia, do konca roku po 40mg teraz 60 jade caly czas przy wadze 87 kg wiec widze ze troche mocniej idzies, jabym saa odpuscil to za duzo dla organizmu takie mieszaniny ;] skonczys izotek to mozna sie brac za to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
@atomson
moze substancja aktywna jest ta sama, ale wiem jak na mnie to dzialalo...
bralem Izotek 2 pierwsze miesiace, a potem Roa i zaczelo lepiej dzialac, tylko nie pisz ze dzialalo bo 2 miesiace bralem Izotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roa to roa, duzo moich znajomych bralo rozne inne ale roa kopie najlepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium