SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4894
a u mnie n apoczatku gdzies okolo 2-3 tygodnia, wyuwalilo troche na buzi noralne syfki, lecz dalo sie przerzyc , pozniej znowu za jakis tydzien moze 1.5 ttygodnia wywalilo giganty na blecach i to moze z 10 bydlakow ,napier dalaly ze ho ho , na poczatku myslalem ze to krzyz boli ale nie to byl jeden z tych "cwaniakw" , teraz gdzie po 7 tygodniach wydaje mi sie ze wszystko sie goi i juz nieliczne wyskakuja na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
kaskada17
pierwszy zabieg miałem jakoś 4 miesiące po kuracji ale to było takie małe stężenie tego kwasu że nawet nic nie było widać. Drugi taki konkretny zabieg był po 6 miesiącach od chwili odstawieniu leku.Podczas kuracji nie robi się takich zabiegów, ponieważ nie ma prawie naskórka. Gdyby się nałożyło ten kwas podczas kuracji to groziło by poparzeniem.

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj wy***ało dwa duze podskorne na prawym bicepsie, takie ktore zostawiaja przebarwienia ku r w a eh....niech wyskakuja ale ****amusza po sobie zostawiac slad??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 391
witam! zaczynam brac 7me opakowanie Izo i mam taka sytuacje, zawsze mialem problem z czolem ktore teraz jest zupelnie czyste, natomiast ciagle wyskakuja mi takie male krostki wokol ust i na policzkach. Przed kuracja nic takiego nie mialem. nie sa one wypelnione ropa tylko ta bezbarwna ciecza :P biore 40mg/dobe. Myslalem ze to wina golenia wiec rpzerzucilem sie na elektryczna... ale to tez nie poomoglo :/ co mozecie poradzic? zastanawiam sie czy nie zmienic dawki na 60mg. jak myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przejdzie pewnie daj czasu, ewentualnie zakup tablety po 10mg i jedz 50mg na dobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
dzisiaj wy***ało dwa duze podskorne na prawym bicepsie, takie ktore zostawiaja przebarwienia ku r w a eh....niech wyskakuja ale ****amusza po sobie zostawiac slad??


moze to znak zeby zwiekszyc na 100 ??:D

heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Dermabrazja a mikroderma... to jest różnica...


Ufff dobrze, że też miałem MAŁY WYSYP

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem dam im szanse i poki co nie zwiekszam na 100mg, maja 3 dni jak nie znikna to 100 i *** im w dupe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
A to jestem ja przed rozpoczęciem kuracji. Jak widac skora zniszczona wieloletnią walką z trądzikiem...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3555139383542f63.html

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 343
Spoko rozumiemy, każdy z nas tak ma :/ Ja dziś wziąłem pierwszą tablętkę izo, narazie nic nie ma ale efekty dopiero po 3 miesiacach :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium