SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wezcie wiecej na raz , im wiecej tablet to na tej stronie miej placisz, np 90tab x 20mg sie nie kala w porowniau do np 360 tab...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
wiemy :) dlatego bedziemy szukac ludzi, ktorzy chca kupic Izo
tak btw to jest Roa, Izo czy Akne ?
podacie linka do strony ?

moj stan nie podchodzi juz pod leczenie, a moze lekkie wspomaganie, zeby nie bylo lojotoku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roa, strone gdzies podalem i gdziesj a zgubilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
A jak u Ciebie Kult. Poprawia się stan skóry z czasem czy p**da ?
NO i czy w ogóle chociaż trochę nawilżałeś twarz w ciągu całej kuracji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie nawilzałem wogole nawet jak sie sypała, o stanie skory mozesz poczytaj w moich postach, mialem wysyp po roa jak skonczylem, klatka brzuch plecy, twarz, o dziwo wszytko znikło i zostało bardzo mało i tylko sie juz goji nic nowego. Robie te kuracje na morde i wychodzi pieknie skora coraz lepsza, przydalo by sie zrobic 3-5 zabiegow jeszcze, ale tyle mi wystarczy, tym bardziej ze zabijam izo od 1 wrzesnia, wiem ze duzo nie zostało, ale zeby dobic ostatni gwóźdz do trumny zrobie 6 miechow na 40mg codziennie, ale zaczne od 20mg i bede obserwowal. :) Skóra juz tez sie nie swieci jak odrazu po cyklu itp. Bralem clomid niedawno i hcg wiec to tez moze dlatego mnie wysypalo wtedy, izo skonzcylem 30 kwietnia tego roku. Robilem mikrodermabrazje, kwasy, lasery na morde i wszystko cacy. 3 Miechy po izo czasmi na 100mg na dobe robilem zabiegi i jest ok, a zabiegi byly naprawde glebokie na mordzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brał ktoś Izo a potem ładował sterydy ??
wracają pryszcze na cyklu i po nim czy tylko na cyklu ?

pytam serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o sterydach bylo sam pisalem, przeszukaj w starym temacie i tym juz nie pamietam ktorym ,ale bylo dosc sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a napisał bys tak na szybko będzie SOG :D

i czy izotek to jest bloker estrogenu ??
wie ktoś na jakiej zasadzie działa ten lek

moja znajoma brała 4 lata temu przez 5 miesięcy ( chyba po 40mg ) i niema ani jednego syfa do dziś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumple brali 100mg izo ed, tren prop winko hcg i byl git nic nie wyskakiwoało po ani przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ciekawe

a po cyklu gdy juz skończyli SAA i Izotek tez było ok ??
syfy już nie wróciły ??

SOG ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium