SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syfy na cyklu i po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3197
Witam, co byście mogli polecić na syfy ? Mam lekka wysypke na cyklu a po cyklu pewnie będzie troszkę gorzej. Jesteście w stanie polecić coś skutecznego? Dostałem wysypki na twarzy i klatce piersiowej.
Pozdrawiam


Zmieniony przez - KaeM93 w dniu 2017-02-12 07:56:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
A dlaczego ma nie mowic ? Jak pojdzie prywatnie np, do dermatologa to jak powie po czym ma syfy to szybciej go wyleczy niz jak bedzie sciemnial. Takie moje zdanie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Cynk, jakieś maści, mydła siarkowe możesz próbować ale z tym to nie wiadomo. Izotek na receptę od dermatologa.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3197
Rozumiem. Można go stosować z tesciem i npp ?
Coś jeszcze jest godnego polecenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Izotek to jest masakra. Raczej bralbym pod uwagę jako ostatecznośc.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Co do izotka jak wyżej Rafał powiedział. Bardziej bym go stosował ostatecznie już na poważne zmiany, wulkany jakieś ropniaki itd. Wrzuć na razie cynk. Sam stosuje "cynek" z apteki + zma i jestem zadowolony no i przede wszystkim dbaj o higienę i zadbaj o dietę.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Na wypryski skórne na poczatek cynk tylko juz w wiekszej dawce powiedzmy ??? no wlasnie nie wiem ile ważysz bo nie ma ankiety. Niby po co ankieta ale waga by sie zdala chociaż i kilka info o Tobie. Ja przy 115kg potrzebuje okolo 60mg cynku ed nie liczac oczywiscie tego z pozywenia dodatkowo który wpada. Z mydłami bym jeszcze nie kombinował tylko jak zwykłe zele po prysznic Ci szkodza to zwykle białe mydło do twarzy.
Przynajmniej u mnie zawsze sie sprawdzalo.
Podro Milczex ( juz miałem napisac bynajmniej )


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-12 13:24:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mydło Protex mi kiedyś trochę pomogło. Myślę że na początek nie zaszkodzi spróbować.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Ja bym nie bawil sie w cynki. Odrazu poszedl do dermatologa, niech Ci cos przepisze jak bd pomagalo to dobrze, jak nie to zrob posiew i wtedy wieksze pradopodobienstwo, ze lek pomoze. Jak mnie wysypalo to probowalem cynk, mydlo siarkwoe itp itd i gowno pomoglo tylko czas stracilem. Tak mnie wysypalo, ze nie bylo sensu nic innego brac tylko jak poszedlem do derma(oczywiscie tez w ch** zwlekalem i probowalem sam sie leczyc) to odrazu chcialem izo. Obecnie biore 60mg ed i jedynie mam suche usta no i troche stawy dostaly, ale z nimi juz problem byl przed izo. Moze sprobowac tak jak Ci radza wyzej, ale jak nie bd pomagalo odrazu lec do derma i nie trac czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
A skad wiesz jak wyglada ten jego trądzik? Moze wywalilo mu estro i kwestia ustabilizowania hormonów wiec zaczałbym małymi kroczkami a nie od razu Izo. Dla mnie taka opinia to tak jakby kazdemu który podejrzewa ze jest alkoholikiem i chce rzucic rzekomo nałóg który jeszcze nie jest stwierdzony przez specjaliste od razu przepisywanoby Relanium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 609
l karnityna
wit b5
cynk
czosnek
msm


Zmieniony przez - BanksPG w dniu 2017-02-12 15:59:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 56 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4670
To co koledzy wyżej oraz

Probiotyki
NAC ewentualnie glutation
Wit C min 3 g dziennie
Heparegen, jak nie masz to Sylimarol min 400 mg dziennie

Trądzik na cyklu może być od hormonów lub zatrucia i rozwalenia wątroby i układu pokarmowego.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oxandrolon,testosteron

Następny temat

jaki ph na cykl po dlugiej przerwie

WHEY premium