SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik jak radzić sobie z nim na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44416

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

83

Wzrost

170

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

nie wiem

Obwód uda

64

Obwód talii

nie wiem

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3,5-4 g b , 7g ww 2g t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

meta solo , prop clen i wino , enan meta,deca i cypio ,meta,npp

Opisz swój plan treningowy

trenuje 5 razy w tygodniu

Cel cyklu

rzeżba

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

cypio meta npp teraz mostek

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ani to ani to

Stan zdrowia

bardzi dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
Witam. Mój największy chyba problem to mam z trądzikiem strasznie mnie obsypało na cyklach ,aktualnie jestem na mostku więc myśle ze ciut zeszło dam fotki do porównania
Do tego jem antybiotyk unidox 2tab dziennie , myje sie mydłem siarkowym 3 razy dziennie , pije sok z aloesu bo gdzieś czytałem ze pomaga do tego chodze tak 2 razy na solarium ( wiem ze nie powino sie ale nikt tego pewny nie jest ) Jak wy radziliście sobie z syfami na cyklu ??

Zdjecia pierwsze dwa sa z konca cyklu znaczy 3 tygodnie temu a drugie dwa sa z dzisiaj no mysle ze lekka poprawa jest











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Trądzik jest niestety problemem wielu osób, w szczególności w okresie dojrzewania oraz stosowania niektórych środków dopingujących. Wynika to przede wszystkim ze zmian hormonalnych w naszym organizmie. Zmiany te powodują zwiększenie wydzielania się łoju na skórze, a on z kolei jest powodem i środowiskiem dla rozwoju bakterii bytujących na skórze. Powoduje to powstawanie zwiększonej ilości trądziku.

W sytuacji pojawienia się tego typu problemów, w pierwszej kolejności warto zastosować podstawowe czynności higieny. Możesz spróbować różnego rodzaju zabiegów poprawiających jakość skóry, np.:

- mydła siarkowe,
- spirytus salicylowy,
- czarne mydło agafii,
- wizyty u kosmetyczki,
- większe zwrócenie uwagi na dietę (eliminacja produktów prozapalnych).

Dodatkowo warto również wybrać się do lekarza specjalisty - dermatologa. Zobaczy on problem występujący na Twojej skórze i zaleci odpowiednie leczenie.

Izotek to lek, który traktować można jako ostateczność, z uwagi na jego skutki uboczne. Zdecydowanie warto przemyśleć kilka razy jego stosowanie.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrób sobie kuracje na isoteku. Wtedy nie mozesz sie oplac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44261
Poczytaj o izoteku. Masz tendencje do syfów. Od wahania stężenia tescia też możesz mieć większy wysyp. Radził bym ci kurację izotekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro mydlo i solarka nie pomaga to raczej pomyśl nad izo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Jak wyzej Izotek bym ci proponowal,pogadaj z dermatologiem o kuracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
No czytałem ale łaczyć izoteka z cyklem chyba nie zbyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bralem na cyklu, jedynie bez orali
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Lecisz mostek ciagle i kuracje IZotekiem albo sie odblokuj jak chcesz ale wtedy moze byc chwilowa masakra ze stanem skóry,ja bralem izotek rok czasu a w miedzy czasie robilem cykl,napewno zapomnij o oralach,test deka bold moze byc.Dawka izo minimum 40mg a kuracja minimum 6 miesiecy.Najlepiej to wybrac dawke 120mg/kgmc,jedni dermatolodzy wola to zrobic przez dluzszy okres czasu malymi dawkami a niektorzy odwrotnie.Ja bralem rok czasu teraz zadnych problemow nawet na odbloku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
A jak jest z opalaniem bo podbno nie wolno ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Podobno nie wolno,osobiscie unikalem słońca ale znam ludzi co na izoteku na solarium chodzili i nic sie nie dzialo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1277
Tez mnie wysypalo ale nie az tak jem cynk b6 i wysuszam troche
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie mety

Następny temat

doping sw

WHEY premium