SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to z tym białkiem na cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 406

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

93

Wzrost

185-7

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2500 150b 70t 400w

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3 za sobą

Opisz swój plan treningowy

Partia tydzień

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Czesc. Jak wyglada sprawa z białkiem na cyklu? Zawsze jadłem 3G na kg..cera wtedy cierpiała. Ostatnie 2 tyg odpoczywałem od diety i jadłem 1,7g… i cera ? Wow ! Zero pryszcza nigdy nie miałem tak dobrej cery!

Aktualnie redukuje jeszcze kilka kg na MASTERONE E ENANIE I CLENIE i oxie

Czy podaż białka 1,7 kg będzie dobry? Czy będzie lecieć dużo mięsa ? Bo nie zależy mi na wadze a sylwetce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94384 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
Dział odżywianie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Polecisz to sam nam napiszesz jak na sylwetce to się odbiło.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
W sumie masz racje :) ciężko będzie odbudować sylwetkę po tym? Bo za 3 miesiące wlatuje na mase i wtedy już zwiększę wszystko jeżeli będzie potrzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Skoro na 3 g białka masz problemy z cerom no to mogłeś zejść na te 2.5 i zobaczyć jak będzie może się prze bialkowales
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Wosjkowyy
W sumie masz racje :) ciężko będzie odbudować sylwetkę po tym? Bo za 3 miesiące wlatuje na mase i wtedy już zwiększę wszystko jeżeli będzie potrzeba :)


A skąd ktoś ma to wiedzieć..
Praktyka uczy najlepiej.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po poierwszym cyklu

Następny temat

Wyjazd za granice z AS

WHEY premium