SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik jak radzić sobie z nim na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44091

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

83

Wzrost

170

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

nie wiem

Obwód uda

64

Obwód talii

nie wiem

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3,5-4 g b , 7g ww 2g t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

meta solo , prop clen i wino , enan meta,deca i cypio ,meta,npp

Opisz swój plan treningowy

trenuje 5 razy w tygodniu

Cel cyklu

rzeżba

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

cypio meta npp teraz mostek

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ani to ani to

Stan zdrowia

bardzi dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
Chciałem sie dowiedzieć coś więcej o tym izoteku a słońcu bo wakacje za nidługo więc nie da rady zeby nie byłem na słoncu . hunter jaką dawke brałeś ? i po jakim czasie coś odczułeś no wiem ze poł roku min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2060


tylko to Ci pomoże na tak agresywny trądzik. wykosi syfy do zera. efekty widać w ciągu kilku dni, zabija syfy do ZERA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Davercin haha to dla kobiet na zapalenie mieszkow po goleniu sie nadaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
LoveHateLife ja bralem 40 mg przez rok czasu,pierwsze efekty byly po 3-4 miesiacach chyba nie pamietam dokladnie bo to bylo lata temu jak tego leku wszyscy sie bali i malo kto go bral mi pomogl pernamentnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
no widze jak czytam ze wiekszość osób sra ze strachu przed tym lekiem jakieś depresje itp :) jak oni po tym depreche maja to po trenie , masterze i winie połaczonym ze sobą to chyba z okien skakali . No nic zostaje mi tylk on , jedynie co mnie ciekawi to czy mozna sie opalac na tym czy nie bo chciałbym sie opalić , Dzieki hunter za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
Tak czytam o tym izoteku i opalaniu podbno moze prowadzić do przebarwień skóry tylko wypowiadają sie w tym kobiety a wiadome ze ich skóra jest cieńsza od męskiej wiec łątwiej o poparzenie , przebarwienie , Więc jakby ktoś uzywał izoteka z mezczyzn i opalał sie prosze o post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Krem z wysokim filtrem załatwi sprawe z tego co pamietam derma mi kazal jak wyjde na plaże to smarowac sie takim kremem ale ja na plaze nie wychodzilem nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
No to mowie ci ze znajomy chodzil nawet na solare podczas kuracji a dawki bral po 80 mg i zadnych problemow.Ja jak bralem to latem przeciez nie iuniknione ze cie slonce zlapie i twarz rece mialem normalnie opalone jak zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi lekarka mowila zeby brac izotek zima zeby sie nie opalac ale widze ze stara torba nie ma pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
dobra mam pomysł 1-8 maja mam wyzjazd za granice wiec zaczne brać od 9 maja zaczne brac jak wróce opalony i problemu nie bedzie , teraz jeszcze jeden problem czy tren , prop, t3,clen, wino to dobry pomysł . Brałem juz prop,wino i clen i pwoeim ze tradzika nie maiłem duzego , zrobił sie duzy jak weszłem na długie estry tescia cypio i enan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie mety

Następny temat

doping sw

WHEY premium