SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niskie libido na cyklu wysokie po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
Witam !

Mam 23 lata, i Jestem aktualnie na cyklu z PH "revenge" W zasazdzie 5 dzien cyklu a mam strasznie niskie libido, retencja wydaje mi si eze jest spora. Kiedyś jechałem na prolce, później na trenadrolu i to samo. Niskie libido na cyklu a wysokie poza cyklem czyli na codzien. Nie wiem czym to może być spowodowane. Macie może jakieś pomysły ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
Czasem tak jest.Ja na cyklu z mega-h tez tak mialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
jesz wynalazki to trzeba cierpieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
oddaj innym

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
Ej akurat Mega H jest bardzo spoko wynalazkiem ;) (sorry za offtop)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16998
wszystkie ph to marnowanie kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
Sa rozne opinie ja z cyklu 2puchy mega h zrobilem bardzo dobry uzytek, i jestem mega zadowolony.Fakrt niektore ph to straszny syf jak np. mdrol ale oral turinabol w formie ph jak sam zwyklu oral turin jest naprawde ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
Niby syf a trenadrol dał mi większe przyrosty niż testosteron prolongatum. Tak samo na prolce miałem niskie libido, tak wiec nie ma co zganiać winy na PH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
Dokladnie, Van Damme dobrze gada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Dupa a nie wynalazki na prolce mial to samo a nie tylko na ph. Ja mam to samo jak ty na cyklu slabe po cyklu sila czyli tak jak przed cyklem normalnie. I nikt nie umie sesnownie odpowiedziec na to pytanie bo jest malo takich ludzi jak my :/ Im pala stoi na cyklu jak szalona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3173
zbadac prolaktyne, estrogen , LH i FSH , bo w tych hormonach znajdzicie odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atrofia , pomocy

Następny temat

Ból głowy

WHEY premium