SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
temat umarl? to znaczy ze kazdy sie juz tego pozbyl?? mi sie na 40mg luszczy nos, usta malutki wysyp ale lajt, jade dalej a Wy jak tam syfiarze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48674
ja od wczoraj zaczolem kuracje 40mg dzienie no zobaczymy w sumie tragedi nie ma ale mnie to wkorwiaaa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
u mnie lajt od czasu do czasu coś wyskoczy, tak to nic szczególnego się nie dzieje...walczę z bliznami, już prawie rok bez izo;]

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
6 mieszków po kuracji. Czolo sie tlusci ale z syfami nie ma tragedii cos tam wyskakuje ale nie za duze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48674
Panowie panie pytanko jade na izo 40mg dzien
i teraz nasuwa sie pytanie .
w sobote sie szykuje pozegnalana impreze kumpla czy moge sie na je bac czy lepiej sobie odpuscic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popic mozesz ale po co odrazu sie ulac, odradzal bym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4894
kult
ty chyba bez Pana izo zyc nie mozesz

znowu zaczelo wyskakiwac ze bierzesz 2 cykl ?

ja biore juz 10 miesiac caly czas po 20 mg dziennie

nic nie wyskakuje, i oby tak zostalo, jeszcze z 1-2 miesiace bede bral i chyba koniec

Zmieniony przez - rozowy w dniu 2008-10-20 22:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak mialem nawrót, wiec nie czekałem i zaatakowałem pierwszy 40mg i jade dalej, nie ma litosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
przemek008
jeżeli koniecznie chcesz się zbombardować to odpuść sobie dzienna dawkę leku..

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 301
Cześć Chłopcy ;) Będę rodzynkiem w tym męskim gronie. wczoraj minęły dwa miechy jak biorę Izotek. Dawka 40mg, ostatni tydzień 60mg. Skutki uboczne o wiele mniejsze niz sie spodziewałam - najgorszy był trwajacy 3 tyg okropny ból pleców- nie mogłam w nocy z boku na bok się przewrócić. Od wczoraj bolą mnie suche oczy. Poza tym w miarę ok. A zmiana na twarzy kolosalna.. nie chcielibyście mnie zobaczyć przed leczeniem... do horroru bez charakteryzacji.. a teraz mało co zostało z tego dziadostwa co było, ale jeszcze ponad 3 m-ce leczenia mnie czekają.
Powodzenia Wam wszystkim, Kult, podziwiam Cię, że się tak tym szprycujesz.. dałbyś trochę organizmowi odetchnąc..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium