SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
witam
co do dermatixu to ja uwazam ze szkoda 100zl na to, a na kolagen tym bardziej, bo to shit jakich malo :/ tylko wrazenie optyczne
jak masz wydac 100 na dermatix to lepiej zastanow sie nad zabiegiem kwasem migdalowym, jeden zabieg to ok 150zl,
gdzies czytalem ze Almond 50 i Almond Plus jest bardzo dobre na blizny, sam zastanawiam sie nad czym takim.
Szukam lekarza w 3miescie, zna ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
oj sie wkur.wiłem lekko po ostatnich porówananiach skóry twarzy...przed sekundą walnąłem sobie warstewke brevoxylu...A CO!
i tak mi nie łuszczy sie skóra na twarzy przy dawce 40mg to sobie pozwoliłem...zobaczymy...moze da efekt usuięcia przebarwien :d (nadzieja matką głupich)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20mg kilka dni juz, cos tam skura walczy ale w sumie sie uspokaja, boje sie zjazdu na 0 mg, zeby nie wrociło...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
u mnie zaraz będzie 2 misiące po skończonej kuracji... na klacie dwa olbrzymy, poza tym spokój - twarz czysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Witam. Trochę taki off topic, ale znacie jakieś leki ochraniające wątrobę i odnawiające florę bakteryjną??? Pytam, bo widzę, że tu sporo znawców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
chociażby verdin...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16000
siema nie pisalem nic długo, bardziej czytałem wasze posty, ale postanowilem że coś napisze o swojej kuracji. Pozostały mi 2 paczki do konca, biorę aknenormin juz 6 miesiecy, efekty są zadowalające oczywiscie, nic nie wyskakuje, a jak juz to znika po dwoch dniach. Niestety pewnie jak wiekszosc z was mam problem z bliznami, a mam ich sporo. Pare dni temu kupilem sobie no scar, zobaczymy czy da rade, jesli nie to za pół roku zdecyduje sie chyba na zabieg laserem. Jestem z Łodzi i wyczailem sobie juz klinikę, co zajmuje sie takimi zabiegami. Jedynie co mnie przeraża to cena 1000 zł, no ale skoro już wydałem tyle pieniedzy na izo, to co tam hehe. Czego sie nie robi dla gładkiej cery pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
swoją drogą, jeżeli widzę efekty działania no-scar'a to ze mną coś nie tak? ;) bo wszyscy mówią, że... nic nie warte jestem bardzo systematyczny więc zawsze 3x dziennie po 15-20minut smaruje od 2-3tygodni i efekty widzę, blizny stały się płytsze i nabierają powolutku koloru skóry. Myślę, że masaż ogrywa tu ważną rolę. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16000
15-20 minut ?? to ile ty tego kremu zużywasz ?? ja wcieram 2 minuty i czuje jakbym zdzierał skore, no chyba ze ty uzywasz go na małych punktach pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
hmm no kremiku trochę idzie skronie + policzki + żuchwa, średnio ; opakowanie na 1,5-2tygodnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium