SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Siema. Od pewnego czsu zauwarzyłem ze zaczyna mi wypadac o 20 włosów na dzien i moje pytanie brzmi, czy to jest normalne?? Przed obcięciem włosów wypadało mi 5-10 włosów max, dodam ze mój tata tez jest czesciowo łysy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
moze powodowac wypadanie wlosow gdzies tak czytalem ale bardzo rzadko, moze jestes przewrazliwiony?? bo kto normalny liczy ile mu wypada wlosów na dzien TERAZ? albo KIEDYŚ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Ja tak ok. mówiłem o tych włosach ze mi tyle wypada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
Witam wlasnie zaczalem braz ten lek a mianowice Tretinex. Jestem w 10 dniu na poacztku ogromny wysyp glownei okolice brody i pod nosem. Skura sie lekko luszczy. U mnie bo mam sucha skore po kapieli musze jakis balsam uzyc czy cos bo skora sucha i swedzi :)Narazie z tych skutkow ubocznych mam jeszcze wysuszone wargi ale damy rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2891
Witam czy ktoś stosował izotretynoina(nie koniecznie musi być izo w moim przypadku był roa)i nie dało super efektow i powtorzyl kuracje za jakiś czas(jak tak to za jaki)i sie wyleczył z tego prośba pomozcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Został mi miesiąc kuracji Aknenorminem (plus Lipanthyl z uwagi na wysokie trójglicerydy). To gówniane połączenie nie dość, że zmniejszyło mi libido prawie do zera, to jeszcze wywołało kłopoty z erekcją Których nigdy nie miałem wcześniej. W sumie żałuję że wziąłem to g****, no ale powiedziało się A...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
ja przez ostatni miesiac wdupialem tretrasyl 600mg dziennie i dalacin t na skóre oraz isotrex i gowno pomogło mozna powiedziec pogorszyło sie i to sporo , wruciłem do tego co mi pomaga a mianowicie tribiotic któy po 4 dniach ściągnął i zagoił 70 procent
nie wierzcie w te bajki dermatologów ze tradzik leczy sie długo i takie tam bo to naciaganie i nic wiecej bedzie przepisywac tyle lekow ile wlezie ktróe nie działaja ale ma z tymi firmami kontrakty podpisane, proste

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
Brałem miesiac tretinex i powiem tak bylo zaje***. Wszystko sie zmniejszylo juz prawie mnie nie syfilo, no i po 30 dniach psozedlem po druga paczke i tu ZONK. NIe ma juz tretinexu i babka mi dala aknenormin. I to byl blad to jest taki syffff ze nie mam pytan zamiast zmniejszac nic to nie . Poszedlem do dermatologa i ona mowi ze tak to nei moze byc io teraz bede bral izotek zoabczymy jak to bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Przecież aknenormin i izotek to to samo.


Jakby kogoś to obchodziło to... skończyłem (7 miesięcy kuracji). Efekt? No cóż, syfów nie ma, ale blizny i przebarwienia po starych zostały, więc poligon jak był tak jest ;) Nie przewidziałem, że to właśnie one, a nie same syfy robią taki efekt.

No i libido leży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
Niby to samo ale jednak moj orgaznizm inaczej dziala na to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium