SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
system ostatnia paka mi zost 10x 20mg, bede jadl jedna co drugi dzien teraz...na twarzy cos malego zaczelo wyskakiwac

do kolegi wyzej: widoczna poprawa, moze cos wiecej o kuracji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Kuracje zacząłem pod koniec września, najpierw 3 miesiące na dawce 20 mg a później do konca na 40 mg. Z twarza bywało róznie, raz lepiej raz gorzej.

Jak myslicie Izotek dobrze mnie wyleczył??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
widać poprawę...znaczącą...choć z Twoim pytaniem trzeba jeszcze poczekać...zawsze może być nawrót...tfy tfu,,,odpliuć, odpukać..ale na chwile obecna jest git...good work

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja juz nie wiem ile tego zjadłem, masarka, skora juz sucha na tircach, przedramionach, a po opaskach na nadgarstki mam starte slady i strupy, nie ciekawie to wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3601
Kto ma odsprzedać 2 opakowania (20mg)???

Będzie to mój ostatni miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wyjabelo na plecach, troche morda sie pogorszyła ciekawe ciekawe...a mialo byc tak pieknie?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
Kult ja wlasnie skonczylem druga kuracje i tez mam kaszke na czole i jakies tam pojedyncze krosty także nie wiem czy to chwilowe czy poprostu nie wystarczajaco duza dawke przyjalem. Ale z tego co piszesz to ty w **** zjadles tego wiec troche dziwne ze cos ci wyskakuje...zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7295
heh ja jestem 2 miesiące po kuracji, wszystko było idealnie aż od paru dni ciagle coś wyskakuje :/ mam nadzieje ze to przejsciowe bo sie za***ie

Ekonomista to osoba, której wydaje się, że wie więcej o pieniądzach niż ci co je mają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
no i niestety u mnie to samo - 2,5m po kuracji - > Wraca. Na gębie, plecach, klata... pojedyńcze ale jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
jezeli po 2 miesiacach to raczej nie przejsciowe....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium