SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi zaczelo lekko barki plecy i bice wy***ywac...ladnie sie zaczyna....ku mojemu zaskoczeniu morda i klatka sie poprawily i powoli sie goja, nic czekam do konca sierpnia i ******lne taka kuracje ze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
ja do ust uzywalem pomadki Nivea :D najlepsza byla :)
jedyny problem jaki mialem to raz na tydzien krew z nosa, ale dalo sie przyzyc ;)

juz 1.5 roku po roa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i wywala czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Witam wszystkich,

Z trądzikiem walczę bezskutecznie od 7 lat. Odwiedziłem już kilkunastu dermatologów. Połowa z nich dawała mi Tetracyklinę i jakieś idiotyczne maści, do tego zabiegi gliko, mikrodermabrazję i inne cuda współczesnej kosmetyki.

W zeszłym tygodniu (po dwóch latach bezsilności - ostatni lekarz powiedziałm, żebym sobie podwiązał nasieniowody to na pewno mi przejdzie - bez komentarza) odwiedziłem doświadczoną Panią doktor, która przekonała mnie do Izoteku. Jestem w trakcie robienia badań i zaczynam przyjmować lek za kilkanaście dni.

Co do Waszych pytań o cudowne wynalazki do codziennej higieny twarzy to możecie mi wierzyć - sprawdziłem chyba wszystko co jest dostępne na rynku i powiem Wam jedno: jeśli cokolwiek to tylko La Roche Posay - seria Effaclar (genialny żel do mycia, świetny płyn micelarny oraz bardzo lekki tonik no i do tego krem na dzien i absolutnie bezkonkurencyjny żel punktowy A.I.).

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym sobie nie strzelił w głowę (wyczytałem samobójstwo jako skutek uboczny przyjmowania Izoteku)

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam nawrot i nie mam zamiaru sobie strzelac, izo juz czeka, zrobie tylko kilka mikrodermabrazji i od wrzesnia zaczynam izo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


no to jedziemy, gincie syfy szkaradne, nie ma litosci dla s k u r w y s y n o w napadam 1 wrzesnia, 360 x 20mg, zaczynam od 20mg pierwszy miesiac, pozniej nawet jak efekty beda super dowale 40mg i tak dociagne do konca,zeby wyszlo ze ostani miesiac zjede 20mg, wypale k u r e s t w o na zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
kult wypalisz albo i nie jezeli masz taki przypadek jak ja ze gruczoly łojowe są zbyt wrażliwe na androgeny na pewno ograniczysz a zycze Ci zebys wyleczyl na zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypale wypale jak bedzie trzeba to pojade 100mg na dobe i wypale nie ma h u j a we wsi;) , bede dawal znac na bierzaco jak zaczne drugi cylkon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Witam
Byłem dzis u dermy. Izo mam brać do końca wrzesnia i koniec. Jako że sam dwa tygodnie temu zwiększyłem dawke do 40 mg/ dzień to derma kazała mi wrócic do 20 mg/dzień bo rzekomo izo biore nie przeciwtrądzikowo tylko przeciwłojtokowo
Łacznie wezme 7 opakowań więc bardzo mało.
Zastanawiam się z czym ruszyć od nowego roku, kwasy czy mikrodermobrazja
Miałem sporo nadzi że izo wyleczy mnie, jednak stan skóry na dzień dzisiejszy jest taki sam,moze minimalnie lepszy.
Oczywiście są osoby które twierdzą że nic nie miałem, jednak ja twierdze że jest co leczyć a lekarka też wiedziała co robi zapisując mi to "cudo"
Powodzenia w walce z g ó w n e m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dzisiaj zamowilem wizyte, w jeden dzien zrobia kwasy i mokrodermabrazje 150euro za zabieg, powiedziala ze 4 zabiegi i te moje male blizny i syfki znikna na 100%, bede zdawal relace, do konca sierpnia zrobie kilka zabiegów, pozniej zaczynam izo jak sie nie uspokoji:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium