SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22067
ogolnie izo daje rade tylko przebarwienia zostaly, trzeba bedzie isc na laser. jestem miesiac po i czasem jakis jeden wyskoczy ale to raczej od alkoholu.

tutaj adrenalina w lesie koncentracja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
a wlasnie macie takie czerwone plamki albo kolor skory inny niz bp na recach i wogole po tym calym izo i procesie tradzikowym ?? jsk to zmienic? ja zauwazylem ze po snie moja skora jest oki :) a pozniej sie robi czerwona :/ jak to zmienic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam czarwona zryta twarz po prysznicu zawsze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Po prysznicu dlatego że pod wpływem pary wodnej rozszerzaja się pory itp. Po drugie wyższa temperatura też robi swoje. Taki coś też mam.
Co do komornik88, mam tak samo że rano wstaje i nawet moge spojrzeć w lustro a po jakimś czasie wszystko wraca do "normy" jak by wszystko wyszło na nowo i z kolorkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie troche sie martwie, jestem teoretycznie w polowie kuracji, a ciagle mam nowe wypryski i czuje, ze na policzkach sa jakies dziwne stwardnienia (jakby jeszcze mialo cos wyjsc :P)
jak napisalem pare dni temu,
40mg / dziennie w srode ide po recepty , wezme chyba 60mg / dziennie to wywali wszystko co trzeba :>
(waga na rozpoczeciu przy kuracji 64kg, teraz 69kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
nawroty sa ale nie takie mocne
; d

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2008-07-19 23:45:26

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja mam nawrót, na klacie cos bardzo powoli sie goji, na twarzy troche jest eh... poczekam do konca wakacji i jade z izo na nowo masarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie kupilem 360 tabletek po 20mg:). Nie wiem czy starczy na cykl:), nie wiem czy musze walic taki mocny jak wtedy?? Na barkach nic nie mam , na plecach tez nie, bice czyste, brzuch czysty, tylko troche klatka i morda, na policzkach i pod brodą, szyja. Może zamiast walic odrazu 80-60mg dziennie, wejde na 40mg dziennie przez 6 miechów to wychodzi akurat 360tabsów po 20mg, albo sprobowac 20mg przez miesiac i zobaczyc czy po miesiacu jest poprawa?? Zeby juz nie katowac tak organizmu?? I tak juz dostał za swoje i wykonczylem dziadostwo w 85%. Co myslicie? Ma ktos doswiadczenie z nawrotem?? Zaczne 1 wrzesnia, ale poczkam na Wasze opinie:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
kult ja mam pytanie, bo z tego co sie nie myle to leczysz sie na wlasna reke to skad latwisz izo i za jakas cene ? bo u mnie drogie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
360 tab po 20mg za 470 euro lub 745 dolców z best buy online pharmacy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium