SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Chyba jednak się poddam i zakończe kuracje. Biore izo z 70 dni i jest coraz gorzej, twarz cała czerwona i zniszczona, golić sie nie moge bo poprostu płonie żywym ogniem. Pójde chyba na tą dermobrazje albo jakies kwasy, już sam nie wiem co z tym zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
E tam, widziałeś co ja miałem za maks na 50-70 dniu ??

Miałem Mount Everest i Rów Mariański i się nie poddawałem !! Taki jaki ja miałem wysyp, to z osób, które widziałem to nikt nie miał nawet połowy tego co ja !!
A teraz jak jest ?? Jest pięknie...

Nie pękaj, dasz radę !!

Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2008-07-07 15:09:56

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
detonator
nie wymiekaj bo inaczej tego nie wyleczysz (moze...)

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Jestem tak wściekły że to mam Dlaczego ja..?? Wiem że inni są kalekami i mają gorzej, to niby tylko twarz ale jednak twarz. Jade na 20 mg na dzień, może zwiekszyć dawke?? Czy wraz ze wzrostem dawki zwiekszy się ten buraczany kolor twarzy?? ( choć pewnie bardziej już nie może ale jednak spytam) Po ilu dniach bedzie lepiej tak mniej-wiecej??
Dziekuje za słowa wsparcia to pomaga
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwieksz dawke do 4omg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Obawiam się że bedize jeszcze gorzej po wejściu na 40 mg , mam racje ?? Jakies 3 tygodnie temu na szyji wyskakiwały mi przez tydzien ogromne kule z ropą w środku i na tym się skończyło to co wyskakiwało na całym cyklu.
Kiedy powinien być efekt ?? wiem że to sprawa indywidualna ale tak średnio jak to wychodzi??

EDIT:
sorrki jestem 83 dni na izo a nie 70

Zmieniony przez - detonator w dniu 2008-07-07 23:26:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
od poczatku brales 20mg ?
to malo ... jak na tak powazny stan jak opisujesz, powinienes jechac z 40 non stop ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
wejdz na 40, 20 to jest dawka podtrzymujaca...bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
wejdz na minimum 40mg ed
moze na poczatku bedzie tez zle ale z czasem juz tylko lepiej
pzdr

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Tak od początku jade na 20mg. Tak mi zaleciła lekarka prowadząca. Ogólnie to nie jest taki typowy trądzik, tylko pozostałości po nim. Czerwone plamy, blizny jakieś takie pojedyncze wybrzuszenia i czaem wyskoczy taki mały ropny. Lekarka powiedziała że ta dawka jest przeciw łojtokowa i takiem mam sie trzymać bo jako tako syfów nie mam. Już nie wiem co robić. Postaram się wkleić jakieś fotki.
Jedno jest pewne: nie wygląda to ciekawie, tym bardziej teraz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium