SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra zostało mi 20 dni kuracji, jem ostatnie opakowanie, co drugi dzien 20mg i to wszsytko, powoli schodze, jesli wroci, to przy******le 100mg odrazu bez litosci do bolu, w***ie 200mg/kg przy 100mg dziennie, zobaczymy kto jest taki mocny ****a

dziwne ze moj kumpel jest po cyklu , na odbloku i nic mu nie wychodzi przy 40mg, a mial masakre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
Taki nasz los...ale popatrzcie z perspektywy tego co było....

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
a ja kupilem sobie kwasy migdalowe na allegro, zrobilem sobie pierwszy zabieg i zluszczylo mi troche skore :P
w weekend kolejny :)

teraz i tak jest lepiej jak zaczynalem brac Roa, wtedy to masakra, troche zawiodlem sie bo liczylem na pelne wyleczenie, a jednak lipa :/
trzeba dalej walczyc z tym g***nem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Witajcie byłem dzisiaj u dermy i przepisała mi jeszcze kolejne 3 opakowania. Tabletki skonczyły mi sie wczoraj rano a nastepne bede miał jutro wieczorem czyli 4 kaspułki w plecy... Czy moze to zaszkodzic czy niema głownie znaczenia?

Pozdrawiam i czekam na ODPOWIEDZ

Rafał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1499
kult, tylko nie przesadź z tymi dawkami, bo pamiętaj, że za duże dawki bardzo często przynoszą pogorszenie, a nie poprawę. Tak jak z witaminami - źle jest mieć ich niedobór, ale jeszcze gorszy może być nadmiar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe tego jeszcze nie slyszalem ze za duzo roa powoduje syfy, z doswiadczenia mojego i kulegow ktorzy brali po 120mg dziennie jest wrecz przeciwnie, syfy sie nie pojawia , ale dawka odzwierciedla skutki uboczne. Zostało mi 7 tabtletek o 20mg roa. Jesli bede mial nawrot to od wrzesnia wskakuje odrazu cała k u r w a i zobaczymy kto jest taki madry, ja czy syfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koksu brak niestety na dzien dzisiejszy, jade na sucho juz dluzszy czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
ale to co brales kiedys moze wplywac w jakims stopniu na syfy :/

mi derma powiedziala ze po samym Roa nie ma szans zebym mial "brzoskwiniowa" cere
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ph hgh watpie skonczylem dawno temu, mam nadzieje ze to jest tylko przejsciowo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium