SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Nie chce ni się wertowac 94 stron. Może ktoś ma jakieś lepsze informacje?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174
zwiekszylem dawke dzienna do 90 mg ,troche morda sie luszczy i usta przesuszone ale tak to spoko,to dopiero 10 dzien kuracij ,ciekawe czy mnie mocniej tryknie z jaki miesiacna t6ej dawce??

lepiej zyc zyciem tygrysa 10 lat niz zyciem zolwia 100 lat..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174
juz tu sie nic nie dzieje? kazdy pozbyl sie pryszczy? a moze masowe zgony po izo....

lepiej zyc zyciem tygrysa 10 lat niz zyciem zolwia 100 lat..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zbliżam się do 30 dnia kuracji i na razie wszystko ok poza małymi skutkami ubocznymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Mi mineły chyba 3 mieseiące kuracji teraz jest naprawdę dobrze na twarzy chociaż bardzo wysycha i jest czerwona. Lekarka przepisala mi dawke 40 mg ale boje się że w ten sposób nie osiągne koncowego 120 mg więc na wlasną ręke zwiększyłem do 50 a potem spróbuje zwiększyć do 60.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Zwiększyłem na włsną ręke dawke na 60 mg i jakiś taki zmęczony się czuje po niej oraz mam bule głowy. Poczekam jeszcze kilka dni i jak tak będzie dalej to zmniejsze na 50 albo na tylo co mi przepisala lekarka czyli 40mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 655
Dla mnie to jest dziwne. Skoro lekarz przypisał Ci daną dawkę to po co na własną rękę zwiekszasz? Masz w tym większą wiedzę i doświadczenie? Dlaczego przy wizycie sam nie zasugerowałeś zeby po jakims czasie zwiększyc?

A teraz nasilają Ci sie skutki uboczne. Padniesz na słońcu, lub z przemęczenia któregos dnia i tyle. To jest cholernie mocny lek i na pewno lekarz mówił Ci zeby z nim uważac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Na ulotce jest napisane żeby brać od 0,5 do 1 mg na kilogram czyli w moim przypadku mogę zażywać nawet 80mg. Na słońcu nie mam zamiaru przebywać jednak jak dalej będe taki zmęczony to zmniejszę dawkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4760
U mnie 37 dzień już. Póki co praktycznie od samego początku kuracji nie wyskakują mi już pryszcze na środku czoła oraz na bokach twarzy przez co w spokoju mogę się golić, więc jakiś sukces już jest :) Jednak okolice ust, podbródek, skronie, lewa i prawa część czoła to nadal lekka tragedia, a były już 2 dni pod rząd że nie miałem ani jednego nowego pryszcza, tylko strupy po starych no i blizny.
Skutków ubocznych praktycznie żadnych, nie zużyłem nawet połowy jednej pomadki. Wystarczy, że posmaruję na noc i cały następny dzień mam spokój. No ale jak zapomnę posmarować to usta wysuszają się dość mocno. Skóra też się nie łuszczy od kiedy myję twarz jakimś żelem/kremem do mycia cery suchej i wrażliwej z lipidami skóry czy jakoś tak. Przez kilka dni też miałem potworny łupież i skóra na głowie swędziała mnie przy wysiłku, ale to minęło na szczęście.

Dermatolog dała mi skierowanie na badania krwi pod względem lipidów czy jakoś tak, mam zamiar iść jutro rano. Nie wiecie może czy muszę być na czczo?

Zmieniony przez - kakamber w dniu 2009-06-27 12:38:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Koniecznie musisz być na czczo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium