SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
siema takie pytanie, jak mam wyliczyc laczna dawke?

waze ok 74kg a na dobe przyjmuje 40mg(teraz zaczynam jechac 4 miesiac) i chcialem sie zapytac znawcow o laczna dawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
kuracja konczy sie po przyjeciu 125mg/ kg masy ciala. kalkulator w reke i jedziesz :) pozdro

The Dope Boys in the building. What's up? The Dope Boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
cepuch- mam podobno wagę więc Ci powiem że z dawką 40mg na dobę będziesz musiał przyjmować 8 miesięcy aby osiągną łączną dawkę.
Mi został jeszcze 1 miesiąc do końca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
widzisz SOC , ja waze 94kg i tez rzyjmuje 40 mg , ostatnio 50mg/ doba, ale juz sie przyzwyczialem... da sie zyc

The Dope Boys in the building. What's up? The Dope Boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Ja przez krótki czas brałem nawet 60mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja przez 6 tyg 100mg:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 741
Witam, skończyłem brać izotek we wrześniu. Brałem 5 miesiecy. I teraz mam bardzo sucha skore na twarzy a jak myje twarz to tak jkaby mi skroa schodzila. Czy uzywazacie jakiegos toniku czy czegos takiego po skonczeniu brania izoteku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
jak dawno temu skonczyles branie leku? bo ok 3 tyg po zakonczeniu powinno wszystko wrocic do normy...
aaa od wrzesnia to juz troche minelo... dziwne bardzo

Zmieniony przez - fx007 w dniu 2009-11-10 16:54:35

The Dope Boys in the building. What's up? The Dope Boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 741
wiem ze dziwne, mam strasznie wysuszoną skóre. Nie wiem moze ktoś cos poleci co stosowal po izo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
kup sobie jakis krem nivea albo bambino, raz na jakis czas natłuść skóre i bedzie git :)

ja izo brałem... od stycznia 2006 do listopada 2006, wow, jak dawno to bylo
po pol roku byl nawrót lekki, ale kupile 100 kaps izo i bralem 20mg na 4 dni, łojotok ustawał, wszystko przeszło, potem bralem 20mg na tydzien, na 2 tygodnie i od roku mam spokój

zostało mi jeszcze 10 kaps waznych przez rok wiec pewnie jakos tak je zużyje ;)

generalnei skóra mi się przetłuszcza, ale zero syfów, najwyzej jakis podskórny gdzies, ale mam spokój z tym dziadostwem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium