SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisalem Ci priva , nie mozna chyba dyskutowac o cenach itp na forum nie pamietam juz ale krzykacz cos tam mowil ze nie mozna i umawiac mamy sie na priva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok. dzięki odpisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kult poszło kolejne PW :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
Witam. Zamierzam od jutro (2.01.) rozpocząć kuracje izotretinoiną. Curacne już mam, niemniej jednak moja lekarka powiedziała, że aby kuracja była skuteczniejsza, a możliwość nawrotu równa zero trzeba nie tylko uważać na to co się robi w czasie kuracji, ale i przed nią i kazała mi zrobić peeling biologiczny (1 zabieg) i dopiero łyknąć pierwszą tabletkę z Curacne. Jaki jest Pani/Pana stosunek do tego? Czy ma racje? Warto wydawać kilkadziesiąt złotych?

Pytanie nr. 2
W czasie kuracji izotretinoiną mam oprócz kremu nawilżającego w przypadku b. suchej skóry używać mydła błotnego z minerałami oraz toniku wiesiołkowego jako kosmetyków do codziennego mycia twarzy. Można tak? Czy nie lepiej odstawić wszystko?

Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi gdyż jutro jestem umówiony na peeling i mógłbym jeszcze zaoszczędzić kilkadzięsiąt złotych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
Zrezygnuj z tego peelingu bo to nic nie da. Czy pani doktor raczyla powiedziac w jakim celu ten peeling niby?? Peelingi robi sie jakis czas po kuracji w celu usuniecia ewentualnych blizn i przebarwien

Co do kosmetykow to trzeba je dobrac indywidualnie bo kazdy organizm inaczej zareaguje na kuracje izo. Na pewno krem nawilzajcy bedzie potrzebny ale to po jakims czasie od rozpoczecia kiedy skora zacznie sie luszczyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
zrobić możesz przed kuracją jest to chyba jeszcze dozwolone a co do pytania nr 2 to 1 etapem kuracji jest wysuszanie skóry wiec na razie proponuje nie bawić się zbytnio ale za jakiś czas będziesz zmuszony stosować takie specyfiki...(good luck>

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
wg. mnie najlepiej nawilzanie stosowac od samego poczatku zeby potem nie trzeba bylo nadrabiac jak sie pojawia jakies wysypki (mialem z tym problem)

jestem miesiac po zakonczeniu kuracji, wróciły przetluszczające się włosy, wyskakuja pojedyncze pryszcze co mnie delikatnie martwi, dalej stosuje kremy, bo zwlaszcza twarz jest przesuszona,
przyjalem przez 8mc 130mg/kg ciała

jak ktos oczekuje rad, ma jakies problemy, to smialo, chetnie podziele sie doswiadczeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
130mg/kg? pussy a tak na serio to witamy w klubie ar zostały ci blizny ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
no mam troche blizn, na ryju (ktory wczesniej podleczylem isotrexinem na tyle, ze tradzik calkowicie <procz przebarwien> zniknal) to raczej jakies male wglebienia ktorych praktycznie prawie sie nie dostrzega, bo wy****lo mnie na policzkach ostro w trakcie kuracji, ale przebolalem

gorzej z plecami, ramionami i klata, tutaj mam sporo takich bialych zgrubien, nie do konca wiem czy to blizny, bo czasem tam jakies sebum sie nazbiera i poleci, dziwna sprawa ogolem

130mg/kg kult, nie kazdy jest kozak jak ty , ale jak mnie wyje*ie znow tymi ropnymi syfami to tez sobie pokoksuje izotekiem dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zartowałem z tymi 130mg:) ja na barkach najbardzziej ucierpialem z bliznami:( na plecach takie kropki biale, male blizny, klatka brzuch najmniej, twarz , wlasnie policzki najbardziej, czolo nic, ale zasrane policzki:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium