SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
O kurva, muszę przyznać, że trochę tego jest jak na ramiona... Ja miałem ryj zaje.bany ale na szczęście nic poza nim..

No fajnie to nie wygląda, mi kiedyś wyskoczył jeden taki duży na plecach w okolicach kręgoslupu to potem nie mogłem się opierać bo mnie bolało

Będzie dobrze, pobierzesz trochę i zblednieje... ja tam przebarwieniami na ciele bym się nie martwił, tylko na twarzy.

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23322
Bylem dzisiaj u dermatologa i postanowila przedluzyc kuracje o miesiac, czyli zakoncze w dawce okolo 60mg na kg masy ciala. To nie za malo? Izotek biore od 4 miesiecy male dawki od jakis 2 miesiecy nic mi nie wyskoczylo na twarzy. Wlasnie tylko na twarzy mialem problemy, nigdy nie mialem na plecach ani nigdzie indziej. Powiedziala tez zebym uwazal na slonce bo mozna uszkodzic rogowke i dopoki jestem na izoteku zebym sie nie opalal. Spytalem sie czy bede mogl sie opalac w maju/czerwcu to powiedziala, ze tak. Mikrodermabrazja od pazdziernika. Czyli w skrocie co mi powiedziala kuracje koncze 7 kwietnia miesiac pozniej moge wychodzic normalnie na slonce a w pazdzierniku na zabiegi. Ale nie wiem czy nie pociagnac kuracji dluzej chociaz do 100mg/kg zeby nie miec zadnych nawrotow. Co myslicie o tym? Wyleczyl sie ktos taka dawka?

Zmieniony przez - siuw w dniu 2008-02-25 15:26:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
tez mialem na ramionach wysypke ale to podczas pierwszej kuracji ale nie az tak strasznie wiecej mialem ale malutkich lekaz powiedzial ze to zrogowacenie naskorka. Teraz od poczatku drugiej kuracji kremu wale duzo i prawie nie ma tego chyba ze po treningu troche sie zaostrza

Siuw nie zadawaj pyt typu czy to wystarczy bo nikt nie wiem jaki miales tradzik przed kuracja, jaki byl jego charakter itp. Afrok przyjal polowe zalecanej dawki i mu to starczylo ale on nie mial tragedi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 343
Up,
Każdy trądzik jest tragedią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Spytalem sie czy bede mogl sie opalac w maju/czerwcu to powiedziala, ze tak.

dziwne tak 1/2 miechy od skończenia kuracji i się opalać.... Z tego co wiem słońca trzeba unikać, a co dopiero opalać.

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
Moon to to jeszcze nic sa "lepsi spece od izo"...:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Spotkałem się, że koleś chce chodzić na solarkę po kuracji na izo

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chodziłem na solarke podczas izo
ale przy 60mg wymieknłem haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11411
Spotkałem się, że koleś chce chodzić na solarkę po kuracji na izo to chyba nie znaczy ze nigdy nie wolno po izo isc na solarke sporostuj to, po pół roku od skończenia spokojnie można iść

Zmieniony przez - soki87 w dniu 2008-02-26 10:49:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683

Destiny is in your hands.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium