SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11411
biore izo od grudnia, dawka 30mg dziennie(zostane przy tej dawce, siedze na uczelni od rana do wieczora, i nie chce sie pod koniec wysuszyc) dobije do 120 mg, zostało 5 miesiecy do konca

Zmieniony przez - soki87 w dniu 2008-03-22 14:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moon ja i tak juz nie wiem ile wzialem ale lekko ponad 150mg/kg<LOL>
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11411
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23322
ersiv mam podobna sytuacje do twojej. Przy drugiej kuracji musisz od nowa dobic do 120 mg na kg masy ciala, czy zalozmy juz 60 mg wybrales to teraz zaczynasz od 60 i do 120 mg? Koncze za 2 tyg i gdybym zrobil normalnie tak jak mi mowila pani dermatolog, to bede mogl sie opalac w wakacje. W razie czego jaki odstep musi byc pomiedzy poszczegolnymi kuracjami? Bo jak cos to druga bym zaatakowal podwojna dawka od pazdzernika do marca i by bylo ok. Ale mam nadzieje ze jak skoncze teraz to zadnych nawrotow nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
@siuw

co do tych nawrotów to w moim przypadku jest to bardzo względne :)
ogólnie moja twarz jest gładziutka coś wyskakuje - zaraz schodzi, gdybym porównywał twarz do tego co było przed kuracją to nie ma takiej skali która by to wyraziła... ale podczas brania aknenorminu przed ostatnie 6-8 miesięcy kuracji nic nie wyskakiwało - więc dlatego moje obawy co do nawrotów

Tak, przy drugiej kuracji (u mnie to jest 4-5 miesięcy odstępu) muszę dobić do 120 licząc od zera :)

Brałem aknenormin przez cały rok, więc wliczają się w to wakacje :) przy małych dawkach (20mg/dzień lub 20mg/2dni) nie wydaje mi się żeby się coś złego działo u mnie było ok - tylko do tego celowo sie nie opalałem, chyba że przez przypadek wracając z pracy :).

wg mnie lepiej ciągnąć na zmniejszonych dawkach przez kres letni... tylko że trzeba mieć łeb na karku i sie trochę pilnować bo przyznam, mimo małych dawek ale jak tak stałem koło 16 na przystanku (sierpień/lipiec) to sie musiałem chować pod dachem po chwili i w czapeczce non stop bo czuć było że tak jakoś intensywniej przypieka

co do przerwy w przyjmowaniu leku to nie potrafię Ci odpowiedzieć ile to jest zapytaj lekarza, ale myślę że już 2-3 tyg przerwy to za dużo żeby sumować dawki

Zmieniony przez - ersiv w dniu 2008-03-23 19:11:07

Zmieniony przez - ersiv w dniu 2008-03-23 19:12:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
GÓPIE słońce !

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 268
Wczoraj wzielam ostatnia tabletke. Lacznie przyjelam 135mg/kg.
Juz nie wybieram sie do dermy, wiec stad moje pytanie, po jakim czasie te osoby, ktore skonczyly kuracje zaczely stosowac kremy wybielajace, zluszczajace? Chodzi mi o jakies delikatne typu Acne Derm, Effaclar K. Na zabiegi wybieram sie na pewno za jakies 6 miesiecy nie wczesniej, ale do tego czasu chcialabym tez jakis kremik stosowac. W ulotce nie jest napisane po jakim czasie takie delikatne kremy mozna juz uzywac, bo o zabiegach jest napisane. Kto zakonczyl juz kuracje i dostal polecenie od dermatologa, po jakim czasie mozna zaczac takich kremow uzywac.? Prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11411
3-4 miesiace
jak efekty ?
przez ile to jadles ?

Zmieniony przez - soki87 w dniu 2008-03-27 18:46:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
misti85 mi przepisała kremik już po 1,5miesiaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7295
misti
mi juz derma akne-derm przepisała od razu po skończeniu izo. Miesiąc wcześniej już się smarowałem kremem la roche - rosaliac. Na twoim miejscu bym nie czekał tylko od razu się smarował. Szkoda czekać.

Ekonomista to osoba, której wydaje się, że wie więcej o pieniądzach niż ci co je mają.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium