SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz4...cdn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i po łupieżu...nizoral przez 4 dni codziennie i 0 prochu:)

skora nadal wrazliwa nawet przy 20mg, nawet po opaaskach na nadgarstki skora starta :( łuszczy sie morda nadal i szyja

nadaj suche usta, musze stosowac wazeline

poki co nic nie wyskakuje , zobaczymy po kuracji, bede z Wami na bierzaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
No ja jestem dopiero w czwartym dniu ale troche mnie wysypało. Pojawiło się z 8 małych potworków na twarzy. Skóra, dziś zauważyłem zrobiła się troche sucha i przy przetarciu ręcznikiem piecze troche. Ogólnie jest coraz gorzej . Od kiedy nastąpi zwrot calej akcji i zacznie się wszytsko poprawiać, miesiąc, dwa ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
w zasadzie nie ma reguły kiedy się poprawi. To wszystko zależy od Twojego organizmu...ale statystycznie poprawy możesz się spodziewać po około 3 miesiącach..ale nie trzymaj się tego bo to naprawdę indywidualna sprawa...mnie np. wysypało konkretnie w 7 miesiącu brania...sam lek nie gwarantuje Ci tego że podczas brania nastąpi 100% poprawa czasami nawet trzeba czekać do 8 miesięcy po zakończeniu kuracji nim syfy wszystkie znikną....kilka dni to dopiero namiastka tego co Cię jeszcze czeka....<fight>

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam przedramiaona w strupkach i trice, nadgarstki tez nie wiem dla czego, chyba juz za duzo tego izo, ale jeszcze tylko 10 dni chyba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
a obliczyłeś sobie jakie masz stężenie??

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
system19, teraz się ogoliłem i cała twarz mnie piecze jak po słońcu/solarce, jest to normalne ?? cała twarz mam czerwona i w strasznym stanie, nie sądziłem że aż tak mnie wysypie a piszesz że to dopiero namiastka... f***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
zapomnij o goleniu się na mokro!!jak możesz to używaj elektrycznej,jeżeli nie to nawilżaj skórę kremami które nie zamykają porów,najlepiej jakieś dla małych dzieci(jak coś to skonsultuj się z lekarzem on powinien Ci wszystko powiedzieć) kup sobie pomadkę do nawilżania ust, zrób badania krwi(w szczególności próby wątrobowe)jak jakiś masz problem to pisz gg 12668020

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
system 19 - no jase ze obliczylem pogubilem sie w polowe , mysle ze zjadlem gdzies 170-190mg/kg hhahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
to myślę że już wiesz od czego wszystko ci schnie:]

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Witajcie!

Jestem tu nowy choć Izotek już kończe za kilka dni.

Pokaże wam fotke mojej twarzy kilka miesicy po rozpoczeciu kuracji i teraz czyli kilka dni przed końcem

Dawna fota:

http://img149.imageshack.us/img149/6989/23122007bg2.jpg 

Fotka teraźniejsza:

http://img219.imageshack.us/img219/4167/sszo9.jpg

Pozdrawiam was i czekam na odpowiedzi i oceny

Rafał1878
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęcherze na stopach

Następny temat

Dziwnie sie czuje/Serce

WHEY premium