SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gigantmasx robienie potężnej masy część 1

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
cofnij sie parę stron w tył i będzie moja wpiska,jeśli chodzi o aktualna to dopiero wpisze bo narazie arros mi dział zasmieca swoimi bzdurnymi wypowiedziami .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
No Arros nie wcinaj sie bo przeszkadzasz...














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Dokładnie j.w

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
:D

Majkel, dzieki, rzeczywiscie przesadzilem. Ponioslo mnie i ten "dziennik" jest zupelnie nieczytelny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ważne że zrozumiałeś swój błąd... chociaż Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
już sobie wyobrażam jak po zrobieniu redukcji będziecie nalegac żebym masę robił .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Co Ty myślisz, że komuś łaske robisz? Dziennik pozwolony Ci założyć na komercyjnym forum więc powinieneś srać pod siebie, żeby tylko dawać dobre i częste wypiski. A tymczasem Ty zamiast wypisek każesz przyjeżdzać do Ciebie na siłke. Przeszedłeś samego siebie w bycia idiotą.

Panowie z Trec Teamu, przecież ten temat to jedna wielka kpina. Autor nie spełnia podstawowych warunków prowadzenia dziennika treningowego.

Proponuje zamknąć ten temat i jak najszybciej zapomnieć o kimś takim jak gigant.

Zmieniony przez - erniiii w dniu 2011-12-07 07:57:40

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4534
Gigant skoro robisz w większości masę tłuszczową a nie mięśniową, to niestety po redukcji znów będziesz suchar i zaś będziesz musiał masować, ale zrób to tym razem z głową, zbilansowana dieta itd. i żeby szła w większości masa mięśniowa, a nie tak jak teraz. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Dokładnie.. im więcej tkanki tłuszczowej tym ciężej budować mięśnie a łatwiej łapać tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Erinii niemoge wrzucić wpisem skoro ciągle robisz spam ,a swoje mądrości i rady zachowaj dla siebie geniuszu .

Co do mojej sylwetki to zauważyłem znaczną różnice kiedy przyciolem wegle w diecie i zacząłem częściej kręcić aeroby jak znów nienarobicie 18stron spamu to wrzucę je w najbliższym czasie.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolor Forum

Następny temat

Co z Nitro LE 1,1 i 550g

WHEY premium