SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gigantmasx robienie potężnej masy część 1

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
bombkaa proszę o objaśnienie ????,zamalo aktualnych fotek wpisem z treningów ? Popracuje jeszcze nad tym

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
informuje do mojej suplementacji doszły 2rzeczy:
Wit.B12 (1kaps)po przebudzeniu


Wit.C (2g) pomiedzy posiłkami lub 1godzine przed treningiem

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21072
Codzienne wpiski dużo czasu nie zajmują raz na wieczór czy kiedy masz czas wolny. Zdjęcia z dużo lepszą jakością a będzie widać jak ci idzie, bo wiesz sam siebie ocenić to jedno a jak ocenia cb osoby trzecie to jest co innego. Tutaj w dziale Treca jest wielu wyśmienitych zawodników których warto pytać i się słuchać bo zle nie radzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
gracznr1
Jakoś żyje... Troche operacji juz przeszedł... No ale ok,ja sugerowałem się tym co poczytałem ;)


Operacje po sterydach? To są jakieś śmieszne domysły. Zresztą jeśli porównasz ilość schorzeń występujących u osób nie trenujących , nie biorących sterydów do ilosci schorzen na jakie zapadaja osoby trenujące i biorące towar to i tak nie sądze żeby były tu jakieś większe różnice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Racja wsumie to można powiedzieć ze jest 50:50 pod względem zapadnia na choroby .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Do suplemenacji doszło mi : BCAA turbo Jet (3 miarki po treningu i przed łącze z 2 miarkami S.A.W),GH-turbo -6kaps przed snem.


Dziśiejszy trening wypadł wporządku i był to ostatni dzień treningowy według starego planu, teraz planuje tak trenować:
Poniedziałek: plecy


Wtorek: klatka+triceps




Środa:wolne





Czwartek: barki+biceps+brzuch/ na końcu 45min aerobów jak czas pozwoli



Dieta:



1.posiłek: Placki z płatków owsianych i białek jaj+ odrobina dżemu Łowicz: 100g


2.100 g uda z kurczaka+ 150 g kaszy (ugotowanej)




3. 100g piersi z kurczaka +150 g ryżu




4.100g piersi z kurczaka + 150 g ziemniaków




5.100g uda z kurczaka luk 250 g kaczki (zależy naco ochote mam+ 130g makaronu





6.200g wołowiny + 70g kaszy gryczanej




Co do suplementacji niedługo wkakuję na Nitrobolon Energizer+ CM3 lub Cytrian kreatyny.










Piątek: Nogi

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Sorki za błąd nogi powinny być pod czwartkiem

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Gigant nie uważasz ze za dużo robisz tych cykli za każdym razem bierzesz inne przed-treningówki i zobaczysz że ci to nic nie da sam kiedyś popełniłem taki błąd jak ty teraz i miałem nauczkę na przyszłość i teraz nie popełniam już takiego błędu,a co do ciebie to rób jak chcesz twoja sprawa jak wolisz marnować kasę na suple to ok. ja bym na twoim miejscu bardziej przyłożył się do treningu i do diety. pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Slawek chyba lepiej na każdy cykl inny booster No niż ten sam ,wytłumacz czemu tak uważasz?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Nie o to chodzi nie można robić cyklu za cyklem bo to ci nic nie da ja na twoim miejscu skończył bym ten cykl co masz i naraźie odstawił przed-treningówki oraz kreatyne na jakiś czas tak jak to zrobił Przesta i odczekał jakiś czas i poćwiczył bez tych właśnie supli po to aby organizm trochę od nich odpoczął ja zrobiłem sobie kilku tygodniową przerwę od kreatyny oraz od S.A.Wa i od dzisiaj znów zacząłem brać i o nie bo lepiej mi się ćwiczy czuć że organizm odpoczął od tych stymulantów i teraz czuć moc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolor Forum

Następny temat

Co z Nitro LE 1,1 i 550g

WHEY premium