SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gigantmasx robienie potężnej masy część 1

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
arros te twoje komentarze niedosc ze mnie rozwalają to i śmieszą

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1532
BYKU, nagrałbyś jakieś swoje rekordy? - bardzo chciałbym zobaczyć np. te 130kg na płaskiej lub 140 w siadzie oraz technikę wykonywania tych ćwiczeń. I kiedy koniec tej hardkorowej masy? na wiosnę? - śmiesznie będzie jak zimą nosić będziesz XL, a po redukcji S -ka będzie przyduża :D

Dawaj jakieś info o treningach, 'fajnie' się to czyta ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
redukcję planuje robić w styczniu lub lutym ,filmik z rekordami postaram sie
wrzucic

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Gigant, zobaczymy jakąś normalną wypiske kiedyś, czy ten temat będzie służył do pisania przez Ciebie bajek o 79cm w pasie i 134kg na płaskiej?

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
erinii zamiast samemu opowiadać banialuki zapraszam do mnie na silke w Klodzku zobaczysz jak i co

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
A ja ciebie zapraszam do mnie na silke do Elku. Wtedy zobaczysz jak podnosze 500kg na klatke. Jeszcze nikomu na swiecie nie pokazywalem, nie moglem tez nagrac tego. Ale przyjedz to zobaczysz! Zapraszam na silke w Elku!

Czekam az Papaj albo Giszman cie pojada i bedziesz skomlal o robieniu redukcji. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
arros czegoś tu nierozumiem kiedyś w którejś wypowiedzi pisałeś ze każdy ma wybór do robienia tego czego chce a teraz cały czas już chyba od 2tygodni o mojej redukcji gadasz ,może zmień temat bo to juz
nudne,jak zacznę redukcję to wyśle ci powiadomke na e-maila, ale skończjuz ten sam temat bo to tak jak ja bym ci codziennie o dziobaku opowiadał .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Wchodze w twoj temat bo wiekszej beki nie ma na calym SFD.

Jak widze grubaska, ktoremu wylewa sie beben (a talia 79cm), nie ma chocby zarysowanych miesni klatki piersziowej (a przeciez 130kg idzie na plaskiej) to mi sie smiac chce. I tylko i wylacznie z brechty z ciebie i tego jaka pustke umyslowa reprezentujesz coraz wiecej osob wchodzi tutaj.

w lutym bedziesz mial 100 w pasie, wtedy chetnie wpadne zobaczyc i posmiac sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5602
gigant ale chyba po to wlasnie dziennik zakladales zeby dawac wypiski z treningow a od tygodnia minimum bo dalej juz nie chcialo mi sie szukac ani jednej wypiski tu nie widzialem wiec o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
cofnij sie parę stron w tył i będzie moja wojska,jeśli chodzi o aktualna to dopiero wpisze bo narazie arros mi dział zasmieca swoimi bzdurnymi wypowiedziami .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolor Forum

Następny temat

Co z Nitro LE 1,1 i 550g

WHEY premium