SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gigantmasx robienie potężnej masy część 1

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Popierwsze narobiliście sporo spamu ,podrugie nie p******cie głupot ,po trzecie jak już coś piszecie to nienabijajcie sie .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Kto p******i głupoty to p******i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
ciebie niemialem na myśli

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
podejrzewam, że Majel miał na myśli ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Gigant sory że ci to wypomnę ale stanę tu w obronie paru ludzi którzy nie próbują ci "SPAMOWAĆ" w temacie lecz ci pomóc , bo taki jest powód tego dziennika.

-Twoje rozpiski nie przypominają niczym rozpisek z prawdziwego dziennika , ani wzmianki o ciężarach , metodach treningowych.

-Jak zauważyłeś nikt z modów komercyjnych tutaj nie przepada wchodzić z prostych powodów(Jesteś bardzo uparty , notatki nie mają sensu , źle interpretujesz czyjąś pomoc)

-Ciężko cię zrozumieć , chcesz budować gigantyczną masę ale pozwalasz żeby rozum zostawał w tyle poprzez nie dopuszczanie do myśli ludzi którzy mają racje i mają ci zamiar tą wiedzę przekazać.

-Fakt faktem , efektów nie widać.Dziennik jest tu parę miesięcy a sylwetka się nie zmieniła w żadnym stopniu (poza stopniem zalania tkanką tłuszczową)


Rady:

-Wiem że chcesz zbudować gigantyczną masę , ale skoro chcesz tą masę później w większym stopniu utrzymać to radzę ci teraz zredukować jak to się mówi do "Zera" i rozsądnie zacząć ze zbilansowaną dietą ułożoną przez jakiegoś profesjonalistę , to samo tyczy się treningu.

-Sam musisz zacząć analizować , czytać i przerabiać lektury treningowe i dietetyczne.Najlepiej artykuły w dziale badań , bo moim zdaniem jedynie one nie są przekręcone w jakiś sposób i jak się skupisz to pojmiesz to co trzeba w dobrym zakresie.

-Zacznij słuchać ludzi którzy chcą ci pomóc , nie kieruj się wyglądem bo są tacy co wyglądają jak Papaj lecz w głowie mają pustkę.Nawet najchudsza osoba z forum gwarantuje cię że może nauczyć cię wielu rzeczy o treningu jak i o diecie.Tacy ludzie w pewnym sensie "Marnują" swój czas próbując ci pomóc a ty ich ignorujesz , wyśmiewasz i pyskujesz w sarkastyczny sposób.

-Gigantycznej masy z tym podejściem nigdy nie zrobisz.Każdy z profesjonalistów , GIZMAN , PAPAJ , JABI w pewien sposób się dostosowują do rad swoich kolegów , i popatrz gdzie oni zaszli. Będąc ignorantem w tym sporcie będziesz zawsze nikim , ten sport trzeba pielęgnować i poszerzać wiedzę o nim w sposób pomagania sobie na wzajem.


Zmarnowałem 20 minut pisząc ten post więc mam nadzieje że chociaż go przeczytasz i zrozumiesz pojęcie "KULTURYSTYKI" i drogi do gigantycznej masy.

Pozdro.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Przesta bardzo mądrze napisałeś może gigant coś z tego zrozumie pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Przesta, nie warto było tego pisać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Znając gigantmasx odpowiedź będzie znowu w stylu "zmień płytę bo ta wspaniala ciekawa opinie juz słyszałem" itd.
Ja już wiem, że nie ma sensu to wchodzić i mu pomagać, ja tu jedynie se wchodzę, żeby poprawić se humor, bo dawno nie widziałem tak śmiesznego "dziennika" :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Damian co do efektów ja je widzę choćby rekordy siłowe czy poszerzenie pleców ,dziękuję ze sie tak rozpisales dla mnie ale jedyne co mogę ci na to odpowiedzieć to to ze redukcję najwczejsniej zacznę w styczniu ,a po drugie jaki sens sie ciągle redukować jak na masie sie i tak podlejesz tłuszczem nielepiej budowac mase a potem czyli na końcu zredukować i odsłonić przyrostu??...pomysl nad tym

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-12-06 20:36:50

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Beka!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolor Forum

Następny temat

Co z Nitro LE 1,1 i 550g

WHEY premium