SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151695

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Royu-Podpowiem Ci jak relaksowali się co niektórzy grapplerzy na mistrzostwach Polski ADCC w Szczecinie.

Przepis:Założyć bluzę z kapturem firmy Pitt Bull,Tapout,lub inną "branżową",do tego obowiazkowo czapeczka bawełniana,zimowa na głowę zakrywająca uszy,niektórzy zakładają jeszcze kaptur na czapeczki.Wszystko to na sali gdzie jest temperatura ponad 20 stopni,do tego MP-trójka na uszach i bujanie się z po sali w rytmie gangsta rapu.Pełen relaks.Ma on tylko jedną wadę.Jak patrzyłem na tych pajaców,to w walce im raczej ten relaks nie pomagał

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-12 23:43:41

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Bo to chyba nie miał być relaks a zbijanie wagi? Chyba, że tak się bujali już po ważeniu...

Dobranoc moi mili

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Co ty chcesz... przynajmniej było z czego się pośmiać, a skoro im to pasowało to why not?

Sad- odnosnie kajzerki- białe pieczywo ograniczone do minimum. W ogole węgle 2x dziennie: śniadanie i potreningowy, więc nie jest źle. Tylko z warzywami mam problem: już mam dość pomidora/ogóra/rzodkiewek i cebuli... A pozatym ta kajzerka to 39g miała..
Nie wiem, czy to przetrenowanie, mocne obcięcie węgli, czy inny chvj, ale dziś na treningu po rozgrzewce i pierwszej walce w parterze leżałem rozłożony jak placek na macie i próbowałem nie utopić się we własnym pocie. (ale pot to zasługa l-carnityny i kofeiny chyba). W każdym razie: chyba kiepski moment na redukcje przed zawodami wybrałem... I tak się zastanawiam, czy piątku nie poświęcić na ładowanie mięśni glikogenem przed zawodami, bo jak będę w takiej formie,to sukcesów nie wróżę sobie..

Rafał- proponowałem to Renkowi już, ale powiedział, że furą zasuwa- to zaproponuje też tobie- ja od 6 30 praktycznie będę w knn, to cie mogę jakoś zgarnąć z dworca i podrzucić na hale.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Te zawody co prawda nie są takiej wysokiej rangi ale biorąc pod uwagę ilość treningów na których byłem to trochę się stresuje.W każdym bądź razie dzięki za radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Także nie zapomnij o mojej radzie Royu,ale nie miej pretensji,gdy się przegrzejesz

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Royu, nie strachaj. Ja też mam w sob pierwsze zawody Ale mnie bardziej niż stres martwi moja forma fizyczna.. Ale może to i lepiej, bo bym się przejmował ew porażką.
W pt wieczorem długi spacer, browarek i do wyrka.

Słaby.. też bym się tak relaksował, ale kurde wyrosłem z bluz z kapturami, czapke mam z pomponem a słuchawki- jedna mi przerywa i lipa będzie

Zmieniony przez - avic w dniu 2009-05-13 00:08:14

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Avic-jakbym ja startował na zawodach,to bym tak wygladał- założyłbym czapkę ala czapa kra***ludka.Bluzę z kapturem bym stuningował i dał napis Putt Bill i walnął wizerunek jakiegoś groźnego jamnika na niej(strzałka od napisu Bill wskazywała by jamnika,że to jego imię),zamiast MP-3 bym wziął stary magnetofon kasetowy Kapral na ramię i tak bym chodził słuchając Mieczysława Fogga,bo Mietek Fogg to był gość

Liczę na dobre fotki z K.O.nina Mam nadzieję,że ekipa z SFD na którejś z nich będzie razem.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-13 00:15:19

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Sprawa zdjęć już dogadana...pewnie pojawi się obszerna fotorelacja.

No to słynne życzenia Słabego na zawody: czym mam zaskoczyć przeciwników, mentorze mój?
A Mietka Fogga lubię sobie posłuchać.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja też mam trochę kawałków Mietka pościąganych.Ogólnie to pasują mi muzycznie takie klimaty

Avic-uduś tam kogoś ode mnieTylko nie Renka i Rafała,ale to nie przeciwnicy przecież...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-13 00:27:00

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Jak się uda, to się udusi. Dobra.. idę w kimę chyba, bo wytyrany strasznie jestem a do tego mam problemy żołądkowe przez te redukcję...
A tak btw: ja ci nie odpuszcze, tego, żeby się w jakiś weekend na kulanie ustawić.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

Następny temat

Napad w Tychach

WHEY premium