SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151673

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
I po gali Trzeba coś zrobić do jedzenia na jutro(w zasadzie dziś), obciąć szpony, zważyć się dla spokoju ducha i kłaść się spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Dobra gala, teraz czas spać bo rano do szkoły ... Powodzenia wszystkim startującym jutro w Koninie

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
To ile było poddań? Bo nie wiem czy w konkursie wygrałem( ) i nie oglądałem od początku..
Hmm.. już po 24tej.. pora się umyć, wypić czekoladkę gorącą, posiedziec na huśtawce na dworze i pewnie niedługo się połozyć spać..

Kurde.. denerwuje się bardziej niż przed maturą i sesją

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Chudy-nie mogę znaleźć tego linka,ale może jeszcze arta znajdę,jak się uda to tu będzie.


Rafale-a nie pytasz o technikę na zawody?Zamówiłbym jakiś klucz na rękę

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
przyłaczam sie do pytania avica ale chyba 3 .... !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Słaby, miałem zamiar zapytać właśnie Spróbujemy szefuniu

Chudy, nie dziękuję

Avic, luz w kroku, damy rade

Nom, ja też 3 policzyłem

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-05-16 00:42:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
YEEEAAAA MAM KOSZULKE !

avic zreszta też :)

Zmieniony przez - 410 w dniu 2009-05-16 00:43:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Chciałbym żeby były 3 walki wygrane przez techniki grapplingowe na KSW 11Ale gdyby tak było,to sponsor z tego co wczoraj liczyłem,musiałby poświęcić około 15 t-shirtów na nagrody

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
zgarnelismy 3 koszulki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
życie biznes & biznes
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

Następny temat

Napad w Tychach

WHEY premium