SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151953

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Kurva, nawet mniej więcej mój wzrost Nie no, kawał schaba jest...

Z innej beczki:
http://antyklerycow.wrzuta.pl/film/5hgJPlEVxKb/marta_wkurza_homera_simpsona

Zawsze chciałem latać szybowcem, ale teraz chcę jeszcze bardziej
http://antyklerycow.wrzuta.pl/film/25BEUvAW7dV/orgazmatron

Zmieniony przez - Siwy29 w dniu 2009-05-08 23:05:56

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Zgłoszenie wysłane, na ostatnią chwilę, ale jest

Zaraz znajdę coś na kompie i wrzucę.

Siwy, dziś już nie dam rady pograć ps. Poczekaj, zobaczymy jaką Ty będziesz miał następną postać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531


Lipna jakość(telefon). Fota sprzed kilku miesięcy. Teraz gorzej wyglądam, ale po Koninie wracam do pełnych treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ja ostatnio jakoś nie trenuje ,juz tydzień ,doła złapałem i sie zalewam fatem (umnie to leci w ta i wewtą jak z bata strzelił -nie wiem czy to plus czy przekleństwo ) ,no cóż ,znów będzie trzeba zrzucić trochę

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2009-05-08 23:43:44

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Tą fotke już chyba widziałem, ale i tym razem to napiszę "RafaU, co Ty masz na głowie?"

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nie chciałbyś mnie teraz widzieć Renek Kurfa chyba gino mam Po Koninie będę miał dość długą przerwę w zawodach więc biorę się w ten czas ostro za siebie, nie ma że nie!

Siwy, bo wrzucałem już te foty, ale szybciej będzie jak wrzucę je jeszcze raz niż jak je mam szukać po starym spamie

Co mam na "gOwie"? Firmowy lansiarski ręczniczek trecka

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-05-08 23:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
http://img10.imageshack.us/img10/7471/dsc00077ext.jpg (wejdzcie na link, bo za duże)
też stare, i forma na zdjęciu o ok 3-4 kg lepsza

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-05-08 23:47:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ja chyba ,zainwestuję w domową mini siłkę bo przy SW siłka spadła troche na drugi plan a do tego jeszcze jak pomysle że mam sie telepać na siłke i tracic tam ze 3h to czasami wogóle tam nie docieram ,a w domciu by szło jak trzeba ,do SW hardcoru nie potrzebuje a za ścina ogarną bym wszystko w godzinkę dziennie przed 8 np i potem cały dzień na regeneracje ,SW i bieg
Liczyłem ze potrzebowałbym na taką SKROMNA podstawę 1000zł ,wiec na chwile obecna rozejrzę sie za jakimiś używkami

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Jeśli coś Ci mogę podpowiedzieć, to nie kupuj oryginalnego obciążenia(chyba, że masz za dużo pieniędzy). Znajdź jakiegoś tokarza i niech Ci wytłoczy. Nie wiem jak u Ciebie, a u mnie cena za 1gkg waha się od 1 do 2 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Przecież sama sztanga olimpijska to koszt ponad tysia, same stojaki do przysiadów dobrej firmy to tak z 3,5... Do tego ławka i koszty rosną Ja to mógłbym na sprzęcie z Decathlonu przez długi kawałek czasu, ale ktoś cięższy to już powinien chyba na solidniejszym sprzęcie zasuwać.

Hmm... Ceny wydają się, że z kosmosu ale jak się jakiś czas temu orientowałem dla poprzedniego klubu, to szczęka opadła. Ewentualnie można wziąć wynalazki z Keltonu, bo są w miarę tanie a producent twierdzi, że wytrzymałe

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

Następny temat

Napad w Tychach

WHEY premium