SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152267

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Siemacie chłopy

Meliska zakupiona. Po treningu stestuję

Słaby, jeśli masz jakieś wątpliwości, to w sprawie farb chętnie pomogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Powinna pomóc jestem ciekaw jak tam u ciebie podziała bo umnie to ona tak delikatnie tylko na mnie działa i jakiegoś super efektu natychmiastowego niema ale to może chodzi o wage wiec jestem ciekaw.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Że niby co? Sugerujesz, że jak jestem większy wiór od Ciebie, to mnie bardziej porobi?






Ogólnie dziś jestem człowiek-spokój, więc test będzie miał raczej charakter degustacyjny

Jak tam biblioteki? Doszły? Podobają się?

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-05-07 18:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
,jak byście mieli coś jeszcze to ślij oporowo

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
good GOOD!

Idę na trening. Narazicho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jakie biblioteki,o co kaman?

Do nas Atalla przyjeżdża w ten weekend,szkoda,że mnie nie będzie

Siwus, postaram się wpaść na te zawody i porobić parę zdjęć,ale ostrzegam,że mnie zapasy raczej odstraszają i nie zabawię tam długo,raczej wpadnę,żeby dopełnić forumowego obowiązku

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Jakby ci wpadły jeszcze drabinki gdzieś w ręce

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Renegat, jak Ty robisz tą melisane? Wg tego co tam pisze - w proporcji 1/2 z wodą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
ja ma taka jak herbatka-wrzucam torebkę do wrzątku ,zaparzy sie z 15 minut i jazda....

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
He? Ja mam Melisane klosterfrau.




Zaraz to rozrobie tak jak jest tam napisane. W formie sypkiej to raczej chyba dużo taniej wychodzi( i wydajniej), bo tak mi sie wydaje, ze pare herbatek i tej mojej meliski nie będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

Następny temat

Napad w Tychach

WHEY premium