SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152094

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ale lipa, nie mam polsatu sport i muszę czekać na transmisję w otwartym Polsacie

Dopiero wróciłam z wczorajszej imprezy Ale warto było,odpoczęłam mocno i potrzebowałam tego. A teraz mi żal dupę ściska,że się wszyscy poznacie w Koninie

Powodzenia wszystkim startującym w Koninie Będę mocno trzymać kciuki

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Coś w hooja tną na otwartym Polsacie.Jakiś zyebany totolotek leci...

Mam nadzieję,że na Copa Posnania się spotkamy wszyscy

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-15 22:03:29

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Bo na zwykłym Polsacie ma byc o 22:10 dopiero

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Copa jest jakoś w samym środku mojej sesji
Ale jak będzie gwarancja, że będzie większość z Was,to wpadnę na spotkanko

I jak Chudy, o 22.10 się zaczyna

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dobrze,że napisaliście,bo już zakładałem telewizorowi suplesa jak Kevin Rademan Fiodorowi i miałem go rzucać

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jeszcze dwie minutki, a leća jakieś badziewne reklamy na razie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Na Polsacie Sport tez reklamy wiec to chyba ogolna przerwa

Przed chwila był wywiad z Pudzianem i Najmanem i wychodzi na to że niedługo zawalczą ze sobą

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Panowie nakręcą trochę widzów,o ile w ogóle dojdzie do walki...Może pan N. znowu złapie nagle jakąś kontuzję,zeby sąd nie mógł otworzyć jego sprawy?Właśnie niedawno to miało miejsce...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-15 22:15:41

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Jakiej sprawy?

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
no tak moje wrazenia jak narazie nobrega pojechal christa jak dzieciaka, kadlubek bardzo dobrze sie zaprezentowal moze to wniosek by zainwestowac w zawodnikow typu: Sajewski, Bloch, Pionke, Held, czyli Polska zdolna mlodziez niz sprowadzac kogos takiego jak ten przeciwnik Kadlubka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

Następny temat

Napad w Tychach

WHEY premium