SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
Witam, mam zamiar od przyszłego tygodnia zapisać się na kick boxing i box...tylko jest mały problem: treningi kick boxingu są 2 razy w tygodniu i trening boxu 1 raz w tygodniu...Każdy trening około 1,5 h

Czy taka ilość treningów tygodniowo wystarczy ??? Słyszałem że niektórzy chodzą na treningi nawet 5 razy w tygodniu...stąd moje pytanie, czy jest sens chodzić na tyle treningów. A to jest jedyny klub w moim mieście...

Czekam na odpowiedź i przy okazji powiedzcie ile razy wy trenujecie sw w tygodniu po ile h ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Mam rozumieć, że wiążesz przyszłość z boksem bądź z kickboxem??
3 razy w tygodniu może i trochę mało ale ja też mam 3 razy w tyg, a przez reszte dni trenuje sam w domu więc i Ty też możesz...

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
nie wiąże przyszłości z boxem/kickboxem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
To czym się martwisz... Trenuj z czystej przyjemności... Jeśli treningi będą Ci wystarczały to na nie chodź a jeśli będziesz czuł, że to za mało to rób coś w domu...
Na początek aeroby, bieganie, plyometria itp., a później jak złapiesz troche techniki w klubie to możesz powtarzać treningi w domu

Pozdrawiam

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
oprócz tego trenuje na siłowni, w sumie już ponad 3 lata

Także mi to na pewno wystarczy jeśli chodzi o porządne dojechanie sie, tylko pytam czy 3 treningi mają sens jeśli chce sie nauczyć porządnie bić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
wiesz ilość treningów dobiera się indywidualnie ale jak zaczynasz to 3 ci powinny starczyć potem jak będziesz miał mało to sobie dołożysz ... ja trenuje 3x KB i 2x MT w tygodniu średnio po 1.5h no czasem dłużej ..... a czy jest sens chodzić no pewnie :) przecież nigdzie cie nie nauczą uderzać/bić sie , jak nie w klubie bokserskim/kickboxerskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12680
Mają sens,3 treningi tygodniowo na początek spokojnie wystarczą.Plus siłownia 2/3 razy/tydzień najlepiej treningiem pod SW niż normalnie kulturystycznie.Z odpowiednią suplementacją/dietą i odpowiednią dawką snu nie powinno być żadnego problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
tylko pamiętaj, że w boksie postawa jest trochę inna niż w KB więc nie wiem, czy jest to dobre połączenie na sam początek treningów sw chociaż to też zależy od tego na co będziesz kładł nacisk (bardziej boks, czy bardziej kb)

jak ja czasem patrzę na byłych bokserów którzy śmigają po ringach mt czy kb z ich wyuczonymi rotacjami przed sierpami, to gdy wyobraźnia podsuwa mi kolana, które można im sprzedać to aż mi sie gorąco robi

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-03-29 11:36:31

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Idź, mieszaj.
Dobre połączenie.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Ja ćwiczę 3 razy w tygodniu kicka po 1,5.... kiedyś nawet było tylko 2 też po 1,5. Zależy od tego co chcesz osiągnąć, ale mi tyle treningów spokojnie wystarcza... tzn. dołożyłbym coś ale nie za bardzo mam co i kiedy

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
B.dobre polaczenie, zreszta zobaczysz ze na kicku tez masz duzo boksu, wiec napewno takie uzupelnienie sie przyda, a im zawodnik wszechstronniejszy tym lepszy :)

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej