SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151693

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Eeeeeeeeeeeeee.Z Wami to się pisać nie daPóki co Rene masz rację.Narazie wychodzi,że jednak rower.Ale może będzie jakaś alternatywa...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Da sie da

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja też w domu.
Chciałem jutro na grilla jakiegos pójśc ale te pindy zwane mymi znajomymi wolą żreć przed TV w domu,se chyba musze nowych kumpli znaleźć

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Dawaj do WWA ja bym z chęcią grilla rozpalił

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
akurat fajna pogoda się zrobiła to bedą spaślaki jedne żreć jakieś gówna w domu... co za młodzież

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Ja będę jutro grillował Pomyślę o Tobie jak będę wcinał polewaną piwkiem kiełbaskę...
Ehh.. jak post, to post... a taką mam ochotę na MIĘCHO..jutro nadrobię zaległości.


I znów wpadam późną nocą... pora to zmienić, bo o mnie zapomnice

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie polewaj kiełbasy piwem,szkoda browara

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
jw. a też bym pogrillował... Może uda się coś zorganizować z poniedziałek

Słaby śmiej się z pumy
http://www.lubliniec.info/index.php?typ=news&nr_newsa=4394
Pierwszy komentarz pod spodem mnie po prostu rozwalił Nie ma to jak wyszukane słownictwo

aha.. bym zapomniał - Nie spać!

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-04-11 02:04:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie śpie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Bry

Wesołych i zdrowych świąt życzę wszystkim. Smacznego jajka i mokrego dyngusa(wersja smart: mokrych jajec)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

Następny temat

Napad w Tychach

WHEY premium