SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152348

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
uuuuu to zadaleko

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
I 40 km od Katowic ,zresztą jeden kij . Jak się urodziłem to miasto należało jeszcze do woj. katowickiego.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
aaa no chyba że tak,to w takim wypadku już możesz

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Saddath:
Mleko? Ale takie z Orad2? A ciasteczka miałem w przeglądarce, ale ktoś zeżarł...

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Renek, miałem świetną stronke z kreskówkami i tam był Kapitan Jastrząb z tym lektorem z TV Polonia Niestety coś mi się skasowała ta stronka z ulubionych chyba, bo nie mogę jej teraz odnaleźć. Tam były wszystkie odcinki i wszystkie w PL

Ps. Daj tego maila jeszcze raz, bo zżera mnie ciekawość, no chyba że jakieś obelgi tam były to nie muszę wiedzieć A tak przy okazji -czy Ty kiedykolwiek sypiasz?

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
http://kreskowki.fani.pl/  - Macie zbiór Anime - też się znajdzie tam Kapitan Jastrząb - Czyli legendarny Tsubasa Ozora ; )) (Na tej stronce znajdziemy też inne "bajki" które jako dzieciaki oglądaliśmy na Poloni 1 - Tygrysią Maskę i wiele innych.)

Ja polecam jeszcze filmy tego użytkownika, który odwalił kawał dobrej roboty i wrzucił bardzo dużo odcinków na YT.

http://www.youtube.com/user/jajos12


Dawać SOGI ! : DD

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Tu masz pierwszy odcinek z lektorem oraz listę odtwarzania odcinków


--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Ps. To również zależy jaką serię chcesz oglądać bo tą co wrzucił Siwy to seria shin- pierwsza ; PP najnowsza - wyemitowana w 2002 roku to Seria CT - Road to 2002.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Ja się tak nie znam na tych seriach, ale dla mnie istnieje tylko ta pierwsza z czasów mojej młodości oglądana na TV Polonia

Pamięta ktoś z Was może japońską kreskówkę "Grand Prix" o wyścigach F1?

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kurva.Co za bajki ogladaliście?

Ja żadnego odcinka nie obejrzałem tego.Wystarczył mi fragment jednego.Gość strzela piłką na bramkę,a bramkarz jeszcze zdążył pięciominutowy monolog wewnętrzny wygłosić,że musi obronić tą piłkę,a piłka leciał,leciała i nie mogła dolecieć do bramki,a gość-bramkarz myślał i myślał i po kilku minutach strzał doleciał a on piłkę obronił...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

Następny temat

Napad w Tychach

WHEY premium