SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151914

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
zimny łokieć ok,ale włosy ściąłem i długich nie mam

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
A ja nigdy nie miałem dzięki Bogu

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Ja myślałem, że ich nie miałeś dzięki fryzjeru

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Raczej nie bo zainwestowałem w maszynkę (po tym jak moja fryzjerka zwineła interes) i dzięki sobie bardziej

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a właśnie,ile kosztuje taka maszynka z dwoma końcówkami?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Niema z dwoma jak kupujesz to z całym kompletem ale takie z końcówkami to są tylko takie z bazarów firmy krzak co ci posłurzą przez miesiac a potem musisz je wywalić bo są tak tępe że nie da sie nimi nic ciąc i tylko szarapią (koszt ok 30zł)
Żeby mieć sprzet dobrze śmigajacy to musisz zainwestować tylko i wyłacznie w maszynke Philipsa a te z regóły nie maja nakładek tylko długośc ustawia sie takim suwakiem na maszynce a kosztują od 75 do 110 zł z regóły (zalezy od modelu)

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2009-04-20 01:13:04

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ojciec, zdjęcie w malczanie miażdży

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
i to w jakiej wersji w kabriolecie ,tylko kolekcjonerzy takie maja

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Renegat, czemu bym się zdziwił? Ogólnie pisząc, ze zabawa amstków itd z dziećmi to nie za dobry pomysł, miałem na myśli zabawę z obcym psem raczej. Ogólnie kupiłbym takiego psa dziecku pod jednym warunkiem - że rodzice też byli wychowywani z dziećmi. Przy kupnie musiałbym to widzieć, że na podwórku cała rodzinka psów biega sobie wolno a dzieci je zaczepiają(dorosłe), "kopią"(jak to małe dzieci, co nie znaczy że mamy to pochwalać, ale pod nieobecność starszych różne rzeczy im przychodzą do głowy), ciągnął za uszy itd, a psy mają być cały czas łagodne.

Co do bokserów, to myśle, że są rodzinne i łagodne. Kilku moich znajomych ma i nie raz widziałem jak się bawią z dziećmi

Słaby, ja wiem! To jest te auto z "Pimp my ride" Blacharka robiona na zamówienie

Siwy, dzięki Zawsze przeglądam spam wstecz

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-04-20 08:25:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Wstawać lenie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

Następny temat

Napad w Tychach

WHEY premium