SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151681

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Joł joł

Co porabiacie? Ja zaraz wychodzę się gdzieś poopalać chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a ja dziś obdzwoniłam kilka ogłoszeń o wynajem mieszkania i jutro ide na oględziny
a teraz "nie chcem, ale muszem" zabrać sie za pracke mgr

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Co do matury.. ja tam piłem przed. I zaliczyłem porządną impreze, taka majówkowa tradycja. A powód był taki, że i tak bym nie usnął w łóżku, a tak padłem jak kłoda, woda z witaminkami i magnezem rano koło łóżka i kawa z 4 łyżek rano i można było iść mocować się z Przedwiośniem Tak więc polecam moją metodę.

Lady, pisałaś cos o sprzęcie foto...Że za parę tys zł.. Jak byś się mocno uparła to cyfrowy sprzęt złożyłabyś do 1,200-1,300 zł (a może taniej), albo analoga sobie fundnij, np jakiegoś analogowego canona, za 100zł, do tego stare szkło pod sys. m42, kliszak foma 7zł za rolkę i radocha jak nigdy Jak byś miała jakies pyt to wal śmiało

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Parsley-nie wiesz o co chodziło w "Weselu"?Przecież wiadomo,że o picie

Cześć spamerki i spamery

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
spamerki to mali spamerzy, tak?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tak,chociaż u mnie spamerka żadnego jeszcze nie ma,ale może mały Żeleś już po forum lata,tak jak jego tata

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818


następny mały koksiarz

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Lady_M:
Popełniasz błąd, bo tak jak garnki nie gotują tak i aparat nie robi zdjęć tylko fotograf
To, że ktoś robi dobre i poprawne zdjęcia nie oznacza od razu, że ma drogi sprzęt, a uwierz mi, ze przy zakupie aparatu za parę klocków i tak czegoś by Ci brakowało do szczęścia - to po prostu studnia bez dna jest później :D

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Parsley lej na to,nie myśl o tym i będzie git

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
pewnie już śpi

chyba że melanżuje z kolegami

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

Następny temat

Napad w Tychach

WHEY premium