SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150644

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
avic poszła @ jak forum padło

bry

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Hmmmm.Pani Pakosińska z KMN to zayebiste ciacho.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
słaby zbij testa bo mnie zadziwiasz

kto lubi?



a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
O czym on śpiewa, bo nie rozumiem za bardzo ze słuchu.
Teledysk chory!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Czerwona sukienka to czasy mojego gimnazjum, piękne czasy i pięknie mi się kojarzy piosenka Dobre nuty zarzucacie panowie

Royu, na mnie przed zawodami działa najlepiej spotkanie ze znajomymi,spacer, oglądanie filmów, a na samych zawodach słuchanie muzyki. I przed samymi zawodami nie lubię spotykać się z judokami,żeby nie sluchać "dobrych rad", bo co miało być przepracowane,to było na tgreningu

Ojciec,Ty się tak z tych czapeczek nie śmiej,bo sa idealne na podtrzymanie rozgrzewki, szczególnie,jak się trzeba rozgrzać przed zawodami, a walczy się w środku ich lub pod koniec. Na początku rozgrzewasz się mocno,potem czapka,gruba bluza i co pół godziny/godzinę dogrzeweczka delikatna i pierwotne rozgrzanie działa długo A przed głowę ucieka 40% ciepła.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Zdecydowanie bardziej mi odpowiadał klimat filmu.który przed chwilą widziałem- "U Pana Boga w ogródku"


Saida-dziwne,że kilka lat temu nikt tak się nie rozgrzewał przed zawodami.Dla mnie to moda jakaś i robienie z siebie pozera-twardziela,nic więcej.



Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-13 22:59:27

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Słaby ja zakładam teraz czapkę podczas/po rozgrzewce i mam bluzę z jamnikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Możliwe,że też się pojawił jakiś nowy trend, ale ja już takie "zjawisko" widuję od kilku lat na judo Do tego wysokie "piłkarskie" skarpety i po walce bluza zawiązana tylko na kołnierzu/żu? i ciepło nie ma gdzie uciekać

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
To ja właśnie wymyśliłem nowszy trend - zawodnik cały owinięty folia stretch domowa sauna i ciepło też nie ma gdzie uciekać

ps. tylko trzeba pamiętać, żeby zrobić dziurki na oczy, nos i usta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
A bujasz się jeszcze po sali jakbyś arbuzy pod pachami nosił w rytm gangsta rapu słuchanego z odtwarzacza mp-3?

Jeśli tak,to poproszę Avica,żeby cyknął Tobie fotę


w Szczecinie na zawodach przynajmniej mieliśmy się z kogo ponabijać,nie licząc także co poniektórych znawców grapplingu o nieco ogorzałych twarzach,którzy jeszcze przemycili na trybuny butelki z piwem,no i mówili kogo oni znają z zawodników.Obowiązkowo jak ktoś im znany przechodził,to darli ryje,żeby ich zauważył


Córka-skarpet piłkarskich nie widziałem,ale wszyscy zawodnicy prawie podziarani jak mapa Polski rzekami i innymi geograficznymi odniesieniami

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-13 23:10:06

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Napad w Tychach

Wiecej