SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRAPPLING ZAWSZE CI POMOZE**SPAM**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152214

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ale zwała... Nawet spać nie mogę

Koy, fajnieś pojechał. Daj też tą drugą walkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Rafał ,ja k forma?
Bo zostało już parenaście dni tylko a ja muszę mieć na kogo hajs stawiać żeby wycieczka mi sie zwróciła

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
U Bronasa forma jak zwykle rośnie,a on jak zwykle będzie narzekał,więc nie ma go co pytać Poza tym nie stawiajmy jakiś oczekiwan przed Rafałem,bo się zepnie chłopak

Ahoj
Pitt, Twoja psina jak zwykle urocza

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
A ty szefowa nie komentuj tylko tez sie szykuj

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Raczej nic z tego nie będzie i nic tego nie zmieni.Ale nie stawiam jeszcze ostatniego słowa

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Judo już było ,teraz czas na drugi stail myśle (poważnie) że ta impreza będzie super i start tam tez wywoła tylko same pozytywy

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
-Rafał ,ja k forma?

-dostałem dziś antybiotyk cholera, ponieważ coś mi urosło w gardle i tak dość mnie denerwuje. Jak zwykłem jadać bez popicia, to teraz musze pić przy jedzeniu, bo inaczej sie nie da...

...ale staramy się i cały czas do przodu

Renegat, na kogo Ty chcesz hajs stawiać Zapomniałeś chyba, że już nie startuję w elicie

Same pozytywy. Pamiętaj Marta, że jak nie przyjedziesz, to nie dostaniesz naszywki RGC

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-04-29 21:48:11

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-04-29 21:49:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Faceciki,ale ja nie byłam w tym tygodniu na bjj, w przyszłym będę raz i w tygodniu przed zawodami też raz będę. Więc brak formy i przygotowania technicznego totalny

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No wiec nie będziesz sobie wypominać jak coś nie pójdzie
A kurs?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Marta, ja przed Katowicami tydzień sali gimnastycznej nie widziałem i nie robiłem totalnie nic(raz byłem na siłowni ale samą sztangą machałem na szybkość).

Ściągał ktoś w ogóle te moje nędzne walki, bo żadnego pojazdu po mnie nie widziałem jeszcze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x kickbox + 1x box / tydzień, wystarczy ??

Następny temat

Napad w Tychach

WHEY premium