SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eveline DT / pods. str.87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 91185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Trochę połamana jestem (ale lubię tak ) a relacja jest ciut wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Tę wyżej widziałam. O dzisiejsze samopoczucie mi chodziło

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-01-17 07:28:53

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
samopoczucie jest bardzo dobre, wstałam o własnych siłach, ale czuję uda i plecy tam gdzie sztanga leżała - bardzo fajnie tak mi się wydaje, że gorzej będzie za parę godzin. Bo po pierwszym treningu z Sebą rano po przebudzeniu nic a dopiero jak wróciłam z porannych fitnessów to zaczęłam odczuwać, że "coś robiłam" i to przez kilka dni. Nogi o dziwo w spodnie się zmieszczą - nie spuchły nawet wczoraj miałam wrażenie, że się poluzowało w nich i stwierdziłam, że jestem chyba kosmitą, bo powinno być na odwrót

ale mi się podobało zwłaszcza te serie na przemian z obciążeniem i potem bez obciążenia. Tętno się fajnie podnosi i jest w końcu taki wysiłek jaki lubię. Bez motywatora i kopa do następnej serii się nie obeszło

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-01-17 07:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
eveline
dobrze dobrze. kolejny atak paniki i brak cierpliwości. przepraszam


No i żeby to był ostatni raz bo pofatyguję się i podjadę do Ciebie, żeby wybić takie głupoty Ci z głowy

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
70kg w przysiadzie? i jakie mi tu "żal" wypisujesz?

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Arphiel
eveline
dobrze dobrze. kolejny atak paniki i brak cierpliwości. przepraszam

No i żeby to był ostatni raz bo pofatyguję się i podjadę do Ciebie, żeby wybić takie głupoty Ci z głowy

Zapraszam

UNKNOVVN
70kg w przysiadzie? i jakie mi tu "żal" wypisujesz?

bo po cichu liczyłam, że z 70 uda mi się zrobić chociaż 3x a 1x z czymś więcej
za jakiś czas...
Za dużo narzekam i tak się cieszę z tego co jest

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-01-17 10:50:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 rekordy na treningu pobiła i jeszcze niezadowolona była

Ciesze sie że podobał sie trening przysiadów, dzielnie walczyłaś o każde powtórzenie! No i musze oczywiście pochwalić za poprawe techniki wyciskaniu leżąc! wyciąg dolny wydawał sie ok technicznie, ale już byłem w trakcie swojego treningu i niezbyt byłem w stanie sie skupić jak to naprawde wygląda

A powiedz tak przy okazji, jak tam nóżki dzisiejszego wieczoru sie mają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563


Podobał się bardzo i pewnie będę do tego wracać.

Powiem Ci, że nogi mnie jako tako nie bolą o wiele bardziej niż jakiekolwiek bóle mięśniowe po treningu - miewałam większe "zakwasy", ALE...

...ból bólem, ale zmęczenie jest odczuwalne. Dzisiaj na zajęciach po kilku przysiadach już byłam padnięta, więc wczoraj mięśnie naprawdę dostały w kość. I dopsz - należało im się

-------------------------------------------------------------------------

Wrzucam miskę na jutro. Nie mam koncepcji jak ją dokończyć. Jadę jutro, mam pociąg o 5tej i dzień trochę w rozsypce - coś pewnie dokupię i dojem już na miejscu, bo na razie to nie wygląda za ciekawie, ale mam już w torbie 3 miski z jedzeniem i nie chce mi się targać. Może na jakąś rybę skoczę albo po twaróg - coś wymyśle, byle czysto.

I ostatni edit:
Muszę się pochwalić, że nauczyłam się pić kawę bez mleka
Nananananaan piję jedną z mlekiem, resztę bez

A picie na dziś biedne - nie miałam czasu na zajęciach pić :P
- kawa duża z mlekiem
- 3 duże kawy bez mleka
- chyba jedna herbata z pokrzywy, ale nie pamiętam
- szklanka wody w ciągu dnia i może z 300ml podczas 3h fitnessu - czasu brak
Jeszcze coś tam podpiję dziś





Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-01-17 23:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
PIĄTEK 18.01.13
Wczorajsza miska niepełna, pozostała niepełną (doszła sałatka z łososiem), więc rozkład końcowy wyszedł:
BTW 123/66/185 więc i tak nienajgorzej

Wczoraj cały dzień praktycznie na sali fitness z czego ćwiczeń to ze 3h może tylko były, ale w sumie ciągle coś się działo.

Picie:
- 2 duże kawy z mlekiem
- 3 małe bez mleka
- trochę wody, maks. 0,75l
----------------------------------------------------------------------

Sobota 19.01.13
Dzisiaj również przewiduję fitnessy. Od 10 do 17, będzie jakaś godzinka przerwy.

Miska ułożona, ale to tak mniej więcej żeby mieć jakąś świadomość co i ile. Zostawiam sobie miejsce w bilansie, bo może gdzieś po imprezie fitnessowej pójdziemy. Będzie czysto i dobiję do tego co trzeba. A póki co biegnę się kąpać i szaaaaaleć
Mówiłam już, że kocham swój fitness???






Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-01-19 07:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
nie narzekaj niektóre to dążą do tego 70kg

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Na siłownię like a virgin for the very first time

Następny temat

Ogłoszenie dotyczące wiosennej edycji "Przemiany Sylwetki"

WHEY premium