SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eveline DT / pods. str.87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 91147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Zrobiłam sobie mieszankę za radą dziewczyn pokrzywa+dziurawiec+przywrotnik i też popijam. Nie odczułam po nich żadnej poprawy, ale domyślam się, że potrzeba więcej czasu. Poza tym moje problemy z @ też się z pewnością przyczyniły to zachwiania. Na dzień dzisiejszy jest poprawa, zaczynam wyglądać jak człowiek. A promyki słońca to na mnie działają jak najlepszy suplement na wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
DNT
1h fitness
suple: omega3 x2, magnez x4
warzywa: pomidor, ogórek zielony, kapusta pekińska, włoska
napoje: woda 0,7l, kawa z mlekiem x3, zielona x1

Jest dobrze - już mi się chce treningów, już czuję ogólne pozytywne nastawienie do świata. Przymusowa przerwa z racji nadmiaru pracy dobrze mi zrobiła.

Zaczynam chyba powoli wyczuwać jakie potrzeby ma mój organizm. Na początku starałam się jedzenie rozkładać równo, bądź zostawiać więcej na później, w razie głodu i w zasadzie spać chodziłam pękata. Teraz czuję, że śmiało mogę więcej zjeść na śniadanie, bo dzięki temu nie ma tego głodu przez cały dzień. Lepiej też funkcjonuję jak w ostatnim posiłku nie ma ww i w ogóle jak zjem wcześniej typu 20:00 swój ostatni posiłek. Czuję, że kawa mi nie służy (ale głupia z niej nie rezygnuję), że warzyw też nie powinnam jeść za dużo i ciągnie mnie do tłustego masło, awokado, orzechy... za to zdecydowanie służą mi ww proste zawarte w owocach w rozsądnych ilościach.
Generalnie wniosek mam jeden - wszystko z umiarem a będzie git - ameryki nie odkryłam, ale warto sobie to przypominać.

Dzisiejsza miska:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dzisiejsze pomiary. Szału nie ma. Właściwie to może być mi wstyd. Nie czuję się dobrze z faktami zawartymi w tabeli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jeny, ev. Musisz nauczyć się realnie odczytywać te pomiary. Waga się nei zmieniła, naciągnełąś wodę. to jest normalne.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Próbuję na to realnie patrzeć od 28.01. gdzie się zaczęły pierwsze cyrki i od tej pory moja waga jest równa lub wyższa od wyjściowej, przy braku zmianie w jakości. Jestem cierpliwa, jestem spokojna, ale nie wiem jak długo moja psychika to zniesie. Póki co skoki nastrojów zwalam na @ i stres. Wytarłam oczy, wydmuchałam nos, idę na szkolenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
no!

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
DNT
aktywność prawie zero (pół dnia na szkoleniu bardziej teoretycznym)
napoje: woda ok. 0,7l, kawa z mlekiem x3, herbata z pokrzywy x1, zielona x1
suple: cynamon, omega3 x3, magnez x3
warzywa: kapusta włoska, papryka, pomidor, marchew, pietruszka

Dodatkowo w misce: trochę zupy pomidorowej na wywarze z szyjek kurczaka (na cały gar 3 szyjki) - nie wiedziałam jak to policzyć to nie wliczałam. W środku był jeszcze przecier pomidorowy, ale jak go wklepałam w miskę to wartości bwt przy tej ilości to 0 0 0.
Było też trochę proszku do pieczenia - bwt jak wyżej

Dalej zła jak osa, gryzę i żądle za to, że mi dupsko urosło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie znasz się Kazdy dodatkowy cm w biodrach jest na wagę złota

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ruda_29
Nie znasz się Kazdy dodatkowy cm w biodrach jest na wagę złota


Święta prawda Lepiej mieć dupę niż jej nie mieć - wiem z doświadczenia

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jeszcze zależy jak ta dupa wygląda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Na siłownię like a virgin for the very first time

Następny temat

Ogłoszenie dotyczące wiosennej edycji "Przemiany Sylwetki"

WHEY premium