SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eveline DT / pods. str.87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 91140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
DNT
suple - brak
napoje 0.5 l wody, 1.5l kawy bez mleka (ciii ), herbata
do miski doszedł grillowany tunczyk i warzywa. Nie wpisuje w miske bo nie mam jak. Mimo że nie jestem głodna to nadal mam ciąg do jedzenia i coś bym wrzuciła eh

aktywność mała 5 godz na tylku w pociągu, 9 na szkoleniu mało ruchliwym i zaraz pociąg.

czy ja już mówiłam że wkurza mnie mój brzuch ciągle wystający i twardy nawet rano przed jedzeniem. szlag mnie trafia już nie pamiętam już czasów kiedy był plaski a niby gruszka jestem to powinien być moja dumą. dupa dupa dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Eveline, może jesz za dużo warzyw wzdymających, typu brokuły, kalafior, kapusta i stąd te problemy z brzuchem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
brokuły i kapuste jem ale już nie tak często jak kiedyś. za dużo to ja jem ogórkow zielonych a brzuch jest złośliwy i tyle

No dobra. Demotywator na dobry początek dnia, czyli wymiary. Cała trzymiesięczna praca poszła się j**ać. I zła jestem jak nie wiem, bo już nie chce mi się wmawiać, że woda, że coś tam... miskę trzymam, treningi są, fitnessy są. Nie wiem co się dzieje.





Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-02-17 07:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za dużo jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Po prostu masz wywalony brzuch. OD razu demotywator
Nie jedz przez kilka dni wzdymających warzyw, sprawdź, czy to ich wina.

Luxuria, jak Twój test spalacza?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-02-17 09:01:45

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ok, Ruda tak zrobię i zobaczymy. Generalnie nie wydaje mi się bym akurat tych warzyw jadła dużo, ale zwrócę na nie teraz większą uwagę - znaczy wyeliminuję je.

Luxuria, dzięki za konstruktywną poradę, ale wolę jednak słuchać osób kompetentnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy więcej spalaczy i innych suplementów. Okropność, mdłości i złe samopoczucie. Za to dieta ŻM i zdrowo przyniosła rezultaty w niecałe dwa miesiące. Widać nie każdy organizm dobrze znosi wysokokaloryczne diety. Mój na pewno wypiął się na wasze porady :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Bardziej chodziło mi o to, że go zawaliłaś. Historia Twojej diety mnie nie interesuje.
Nie spamuj już koleżance w jej temacie.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mnie nie interesuje twoje zdanie, więc jesteśmy kwita. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eveline
za dużo to ja jem ogórkow zielonych


ogórasy to ciężko strawne warzywo. ja to wogóle nie jem ogórków, bo jak jednego zjem to mi sie potem 2 dni odbija

a jedyną osobą nie jestem której ogórki tak źle wchodzą, więc odstaw/ogranicz i sama zobacz czy brzucha Ci tak wywalać nie będzie.

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-02-17 10:59:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Na siłownię like a virgin for the very first time

Następny temat

Ogłoszenie dotyczące wiosennej edycji "Przemiany Sylwetki"

WHEY premium