SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik pitbull61 - PALEO PAUO :-P

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
aha jeżeli chodzi o trening to nie doczytałem
ale patrząc na te posiłki to byłem przekonany że jest to ujemny bilans
coś małe masz to zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Nie wiedzialem, ze taka jest filozofia paleo. Szczerze, to nie bardzo ogarniam te diete, ale jak jestes zadowolony, to fajnie- eksperymenty najczesciej poplacaja.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
tomcichy
aha jeżeli chodzi o trening to nie doczytałem
ale patrząc na te posiłki to byłem przekonany że jest to ujemny bilans
coś małe masz to zapotrzebowanie


Waga trzyma się w miejscu, więc jestem mniej więcej na swoim bilansie aktualnie ;)

Kamiru
Nie wiedzialem, ze taka jest filozofia paleo. Szczerze, to nie bardzo ogarniam te diete, ale jak jestes zadowolony, to fajnie- eksperymenty najczesciej poplacaja.


To nie filozofia paleo, tylko poliq'a, czyli Charlesa Poliquina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
Krva jak ja bym mial zrec o3 tyle co mam %bf to bym chyba pake dziennie pozeral :D Strongzonk to jest forumowy celebryta przeciez! http://www.youtube.com/user/wojfer87/videos polecam poogladac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
freeway z lidla ? Nie widziałem w puszcze nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
DUDEK, tak, z Lidla, teraz się pijawiły, wcześniej też nie widziałem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363




POSIŁEK I

Jaja kurze całe 350g
Banan 20g







POSIŁEK II

Mięso z ud kurczaka bez skóry 250g
Migdały 20g





POSIŁEK III

Wieprzowina, łopatka 250g
Arbuz 300g





POSIŁEK IV

Wieprzowina, łopatka 250g



RAZEM: B:154g ; TŁ: 144g ; WW: 32g ; KCAL: 2032



ROWER 10,12km

http://www.endomondo.com/workouts/kmy2447IRNc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Odnośnie kwasów tłuszczowych omega-3 badacze diety paleo i autorzy zajmujący się jej propagowaniem zazwyczaj nie polecają więcej niż 3-4 g EPA + DHA na dzień z diety i suplementów.

Można powiedzieć, że zalecenia Poliquina w tym zakresie są ekstremalne nawet jak na standardy kulturystyczne;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Wiem o tym Łukasz, natomiast świetnie to wpływa u mnie na chamowanie łaknienia na slodkie, a to dosyć istotne dla mnie, przynajmniej na samym początku przejścia na PALEO.. Sprawdze sobie %bf dziś wieczorem i jeśli jest mniejszy niż obecnie zażywam o3, czyli 24kaps, to zmniejszę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybo wzmocnić kondycję?!

Następny temat

Dziennik + pytania nowego crossfit maniaka

WHEY premium