SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik pitbull61 - PALEO PAUO :-P

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
No to wpadaj, ja jestem pon, wt, czw, pt na rano.

Widziałem, że Cię gościu uczył uginań robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
pitbull61
Zacznijmy od tego, że to nie test, tylko dziennik

A co do twojego pierwszego posta, to naprawde nie chce mi się tego wszystkiego po raz kolejny powtarzać, ale dla ciebie zrobię wyjątek i napisze w skrócie.

Ćwiczę dla fanu, zdrowia, dobrego samopoczucia, szczupłej sylwetki, a nie żeby dej**ać 150kg i wyjść na scenę. Zmieniam ćwiczenia, kombinuję, bo mnie to bawi i sprawia przyjemność


nie tlumacz sie
trole i tak nie zrozumieja nic

jak samopoczucie i efekty na 'peleopauo'?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Samopoczucie OK, tylko te PALEO trochę EURO zj**ao, bo nie stroniłem od browarów, więc jakby to powiedzieć - sabotowałem własne działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
solaros
pitbull61
Zacznijmy od tego, że to nie test, tylko dziennik

A co do twojego pierwszego posta, to naprawde nie chce mi się tego wszystkiego po raz kolejny powtarzać, ale dla ciebie zrobię wyjątek i napisze w skrócie.

Ćwiczę dla fanu, zdrowia, dobrego samopoczucia, szczupłej sylwetki, a nie żeby dej**ać 150kg i wyjść na scenę. Zmieniam ćwiczenia, kombinuję, bo mnie to bawi i sprawia przyjemność


nie tlumacz sie
trole i tak nie zrozumieja nic

jak samopoczucie i efekty na 'peleopauo'?


Jakie trolle? Zajmij się sobą a nie wtrącaniem do cudzej wymiany zdań. Nigdy nie napisałem że potępiam takie podejście. Nie wiedziałem że ćwiczy tylko dla zabawy, myślałem że chce poprawić sylwetkę i wyniki siłowe. Więc zanim coś napiszesz to zastanów się.

Zmieniony przez - zig25 w dniu 2012-07-06 14:24:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zig25
Zajmij się sobą a nie wtrącaniem do cudzej wymiany zdań. Nigdy nie napisałem że potępiam takie podejście.

Nie wiedziałem że ćwiczy tylko dla zabawy, myślałem że chce poprawić sylwetkę i wyniki siłowe. Więc zanim coś napiszesz to zastanów się.



faktycznie - osobą ktora zanim cos napisze ma sie zastanowic nie jestes ty tylko jestem ja albo pit

nie zaczynaj wątku ze je za duzo supli,ze sie nie stara,ze nic nie widac itd.
jest maly % ludzi ktorzy robią cos online - do niego nalezy pit

ja jakos nie kojarze zebys mial gdzies dziennik/bloga




Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-07-06 15:22:31

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Gdzie ja napisałem ze sie nie stara? Coś ci przytoczę bo mnie oczy bolą od tych bzdur. "Moze nie masz do tego sportu genetyki, bo zaparcia nie mozna ci odmowic" ZAPARCIA NIE MOZNA CI ODMÓWIC. Nigdzie nie napisałem że je za dużo supli, napisałem ze je ich duzo nie ze ZA DUŻO. "jest maly % ludzi ktorzy robią cos online - do niego nalezy pit ja jakos nie kojarze zebys mial gdzies dziennik/bloga" i to oznacza że nie mogę się udzielać i skomentować w sposób kulturalny jego dziennika ? ehhh ręce opadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rób swoje, jak ci to sprawia przyjemność...

Nie wiem co innym do tego... frustracja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
A co to za kłótnie ?! Naqwiać żelaztwem, a nie pitolić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jeść więcej supli a nie naqrwiać żelastwem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybo wzmocnić kondycję?!

Następny temat

Dziennik + pytania nowego crossfit maniaka

WHEY premium