SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik pitbull61 - PALEO PAUO :-P

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pit, gdybyś nie lubił to potrawy inaczej by wyglądały, tak mi się wydaje Ja tam lubię, kuchnia to mój rewir
W sumie to ciekawy jestem jak Ci pójdzie ten trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
pitbull61
Klucz w tym, że nie zamierzam tworzyć deficytu kalorycznego.


Na low-carb/paleo nie trzeba mocno się starać, żeby ten deficyt powstał;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stestowałem dzisiaj z bananem. Troszkę masła orzechowego dałem i nawet ok, tylko banany muszę prostsze dorwać :) Myślałem żeby tam jeszcze jogurtu naturalnego dać żeby nie było takie suche.

Ciekawa sprawa z tym Paleo. Przodkowie chyba nie narzekali na nadwagę i na brak siły :)

Zmieniony przez - Sezonowiec ^^ w dniu 2012-07-24 21:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Bo przodkowie zeby cos zjesc musieli najpierw to dogonic i upolowac albo nazbierac samemu w lesie. Wiec to raczej nie kwestia diety ale aktywnosci fizycznej, ciagle w ruchu, duzo stresu ( wszedzie naturalni wrogowie) i jest brak nadwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Morales_37
Pit, gdybyś nie lubił to potrawy inaczej by wyglądały, tak mi się wydaje Ja tam lubię, kuchnia to mój rewir
W sumie to ciekawy jestem jak Ci pójdzie ten trening.


Sam jestem ciekaw, jutro i w piątek wprowadzenie jak poniżej, a od poniedziałku start z treningiem właściwym..

"to w czw zrob gore ciala ale lekko - na rozruch, np pietnastki na ok 60% maxa

w pt zrob dol ciala w ten sam sposob, sam se wybierz cwiczenia

zredukujesz SZOK jakim jest trening 2x dziennie

mozesz podzielic trening tak:

**********************************************************

czw: rano 5x10p wyc lezac superseria wioslowanie ta sama sztanga

czw wieczorem 3x15tki ramiona(sciaganie drazka podchwytem Superseria z prostowaniem ramion do dolu) i izolacja/skladanka na barki


*******************************
Pt rano 5x10p przysiad, lydki (jedna seria z ciezarem z przysiadu plus 20kg i MAX powt), kark

Pt wieczorem 3x15p MC , brzuch , superseria na przedramiona"


LukaszK
pitbull61
Klucz w tym, że nie zamierzam tworzyć deficytu kalorycznego.


Na low-carb/paleo nie trzeba mocno się starać, żeby ten deficyt powstał;)


No ale własnie o to chodzi, że ja nie chcę, aby powstawał, nie zamierzam sie wycinać

Sezonowiec ^^
Stestowałem dzisiaj z bananem. Troszkę masła orzechowego dałem i nawet ok, tylko banany muszę prostsze dorwać :) Myślałem żeby tam jeszcze jogurtu naturalnego dać żeby nie było takie suche.

Ciekawa sprawa z tym Paleo. Przodkowie chyba nie narzekali na nadwagę i na brak siły :)


Wydawało Ci się suche własnie przez masło orzechowe

zig25
Bo przodkowie zeby cos zjesc musieli najpierw to dogonic i upolowac albo nazbierac samemu w lesie. Wiec to raczej nie kwestia diety ale aktywnosci fizycznej, ciagle w ruchu, duzo stresu ( wszedzie naturalni wrogowie) i jest brak nadwagi.


To również, ale w żadnym wypadku nie mozna się zgodzić, że to równiez nie kwestia diety..
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ale duble Pokasujcie to please
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
qde, coś się nieźle zyebauo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spamer!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybo wzmocnić kondycję?!

Następny temat

Dziennik + pytania nowego crossfit maniaka

WHEY premium